Connect with us

Láska a vztahy

Ex Shopaholicadel má novou přítelkyni. Lidé ji tipují na 13 let

Bývalý snoubenec kontroverzní influencerky Shopaholicadel, David Pražák, se na sociálních sítích pochlubil novou přítelkyní. Tato dívka vzbudila obrovský poprask. A to svým vzhledem. Spousta lidí jí totiž tipuje sotva 13 let.

Zdroj fotky: Shutterstock

Zdá se, že má influencer David Pražák po bouřlivém rozchodu s Shopaholicadel zahojené srdce. Veřejně totiž odhalil, že má novou partnerku. Se svým novým objevem se pochlubil na TikToku a někteří jeho sledující zůstali při tomto odhalení v naprostém šoku.

Nová přítelkyně Davida Pražáka se jmenuje Eliška. Že je to mezi touto mladou slečnou a expartnerem Shopaholicadel vážné, dokazuje skutečnost, že si na Tiktoku založili společný profil Davča a Elí. Dokázali přitom nasbírat už pět tisíc sledujících.

V čem je ale problém? Spoustu lidí zarazil až příliš mladistvý vzhled Davidovy partnerky. Někteří dokonce Elišce tipují 13 let nebo méně.

Během streamu na TikToku se proto lidé Davida Pražáka napřímo zeptali, kolik má jeho nová přítelkyně let. David i jeho partnerka Eliška jednohlasně odpověděli, že jí je 19 let. Jejich sledující však tomuto tvrzení nechtěli rozhodně věřit.

“Rozhodně nemá devatenáct. Chci vidět datum v občance,” vzkázal jeden ze sledujících. “19? Vypadá tak na 13.”, “Pokud by měla 19, tak já jsem Santa Claus,” přidali se nechápavě další lidé. 

Zdroj: Tiktok.com/@davcaeli1, Odzadu.startitup.sk