Connect with us

Děti a rodina

Filmová Řachanda Denisa Pfauserová porodila holčičku. Její dcerka má originální jméno

Z herečky Denisy Pfauserové je novopečená maminka. Ve svých 34 letech porodila krásnou a zdravou holčičku, která vykoukla na svět v Masarykově nemocnici v Rakovníku. A jak se tato dívenka jmenuje? Filmová Řachanda si dala na výběru jména pro svou dceru skutečně záležet. Zvolila originální jméno, které v Česku jen tak někdo nemá.

Zdroj fotky: Shutterstock

Herečka Denisa Pfauserová porodila své první dítě v pátek 16. června 2023 ráno v Masarykově nemocnici v Rakovníku. Tuto nádhernou zprávu veřejně oznámila prostřednictvím svého instagramového účtu.

“Naila. 16. 6. 2023 v 7:02 se narodilo nejkrásnější miminko na světě,” informovala o příchodu své holčičky na svět představitelka filmové Řachandy.

Dcera Denisy Pfauserové má velmi jedinečné jméno Naila, kterým se podle statistik v Česku pyšní pouze necelá desítka nositelek. Naila je původem africké jméno a znamená “vítězka” či “dosahující cíle”.

Holčička Naila je obrovským požehnáním nejen pro Denisu Pfauserovou, ale také pro jejího partnera Martina Kučeru. Ten svou dcerku Nailu “dostal” takřka ke Dni otců, který letos připadl na neděli 18. června.

“Deniso, jsi moje hrdinka. Moc děkuju za krásnou holčičku. Hlavně ať jste obě zdravé a šťastné, holky moje, to je pro mě nejdůležitější. Taťka :),” napsal Martin Kučera krásné instagramové vyznání.

Zdroj: Instagram.com/denisapfauserova, Krestnijmeno.prijmeni.cz/Naila, Vyznam-baby-mena.com/n/Naila