Connect with us

Zdraví a krása

Fitness modelka Luana Andrade zemřela po liposukci kolen. Bylo jí pouhých 29 let

Brazilská fitness modelka a influencerka Luana Andrade podstoupila na klinice estetické medicíny poměrně banální, neinvazivní a nepříliš běžný zákrok. Šlo o liposukci kolen, ze které ovšem nevyvázla živá. V důsledku operačních komplikací zemřela v pouhých 29 letech.

Zdroj fotky: Shutterstock

Při liposukci kolen jí byla osudná trombóza

Na klinikách estetické medicíny patří liposukce kolen k méně častým zákrokům. Tento zákrok, který je standardně bezpečný, pomáhá zbavit se přebytečného tuku právě v oblasti vnějších a vnitřních kolen. Ačkoliv se vám liposukce kolen může zdát poměrně banální záležitostí, brazilskou influencerku Luanu Andrade stála bohužel život.

29letá Brazilka, která se profesionálně věnovala sociálním sítím a světu fitness, zemřela v důsledku operačních komplikací. Jak uvádí portál Daily Mail, lékaři museli liposukci kolen přerušit. Následně prostřednictvím testů odhalili obrovskou trombózu.

Zdroj fotky: Shutterstock

Influencerka napsala na Instagram pár hodin před smrtí

Mladá žena byla v kritickém stavu převezena na JIP, kde bohužel navzdory veškeré zdravotnické starostlivosti zemřela. Luana Andrade měla pouhých 29 let a celý život před sebou.

Tato brazilská fitness modelka a influencerka paradoxně ještě pár hodin před liposukcí kolen, která ji stála život, sdílela svůj poslední příspěvek na Instagramu. “Na mém oblíbeném místě,” napsala pod fotku z fitness centra.

Zazářila v brazilské reality show Power Couple

Po zesnulé Luaně smutní nejen její přítel, nejbližší rodina a kamarádi, ale také fanoušci z celého světa. Svou slávu odstartovala v roce 2022 díky brazilské reality show Power Couple, které se účastnila spolu se svým partnerem Joãem Hadadem. Úspěšná byla také na sociálních sítích. Jenom na Instagramu ji coby fitness influencerku sledovalo takřka 600 tisíc lidí.

“Jsem zdrcený a právě prožívám svou nejhorší noční můru. Spolu s ní odešel i kousek mě. Psali jsme spolu krásný příběh a intenzivně jsme si žili naše sny. Prosím tě, abys na mě i na nás všechny dávala ze shora pozor,” napsal na Instagram influencerčin přítel João, který smrt své milované zvládá jenom velmi těžko.

Zdroj: Instagram.com/luandradel, Dailymail.co.uk, Nypost.com