Connect with us

Osobnosti

Gabriela Gášpárová z Love Islandu se pochlubila výsledkem po druhé plastice prsou. Od fanoušků to ale pořádně schytala

Kráska z Love Islandu, 21letá Gabriela Gášpárová, se na Instagramu ukázala poprvé v plavkách od doby, co podstoupila druhou plastiku prsou. Od svých sledujících však dostala pořádnou sodu, protože tuto změnu podle nich rozhodně neměla za potřebí. Ostatně posuďte sami, jak se vám Gabriela Gášpárová s novým hrudníkem líbí.

Zdroj fotky: Shutterstock

Hvězda Love Islandu Gabriela Gášpárová podstoupila poprvé plastiku prsou v lednu 2021. Pro reoperaci svých umělých ňader se rozhodla přesně o dva roky později, v lednu 2023. Nyní se s výsledkem poprvé pochlubila veřejně.

Gabriela Gášpárová sdílela na svém instagramovém profilu fotku v minimalistických bikinách, kterou pořídila na Kostarice.

“Costa Rica – Punta Uva. Ráj na zemi! A to doslova. Tady jsem už musela nahodit plavky, jinak to prostě nešlo! Poprvé od reoperace u MUDr. Juraje Payera, který je prostě nejlepší z nejlepších,” napsala kráska z Love Islandu na Instagram a okamžitě to od fanoušků pořádně schytala.

Lidé Gabriele na rovinu do komentářů napsali, že v tak mladém věku umělá prsa neměla vůbec zapotřebí a že jí to slušelo více, když měla přirozený dekolt. Našly se i komentáře, které tvrdily, že po reoperaci vypadají Gabrielina umělá prsa až moc nepřirozeně a jsou příliš velká. Lidé upřímně uvedli, že je to v jejím případě velká škoda.

“Pochopím to po porodu, nebo při nemoci… Ale v tak mladém věku do sebe zbytečně nechat řezat, to nechápu… Měla před operací normální prsa, přirozené a krásné,” napsala jedna sledující. “Gábi, proč ta reoperace? Nevypadá to moc hezky, je to už moc a nepřirozené. Škoda,” přidala další sledující svůj názor.

Zdroj: Instagram.com/gabrielagasparova