Connect with us

Osobnosti

Herec ze Zoufalých manželek a parťák Adama Sandlera spáchal sebevraždu. Alec Musser se zastřelil

Americký herec Alec Musser, který byl velmi dobře známý i českým divákům, bohužel není mezi námi. Dobrovolně se rozhodl, že odejde z tohoto světa a spáchal v 50 letech sebevraždu zastřelením. Mrtvého herce objevila v koupelně jeho snoubenka Paige Press.

Zdroj fotky: Profimedia

Nikdo z nás neví, co se slavnému americkému herci Alecu Musserovi honilo hlavou. Jeho snoubenka jej viděla naposledy večer, než šla spát. Ráno 12. ledna jeho bezvládné tělo našla ležet na podlaze koupelny. Přivolaní záchranáři následně prohlásili herce za mrtvého.

Podle policejního vyšetřování spáchal Alec Musser sebevraždu. Jak uvádí zpráva soudního lékaře, střelil se zbraní do hrudníku, což způsobilo jeho smrt. 

Snoubenka mrtvého herce Paige Press pro portál Fox News uvedla, že Alec Musser prodělal těžký covid. A právě proto si myslí, že tato nemoc a stavy s ní související zavinily jeho tragickou smrt.

Americký herec Alec Musser se do povědomí veřejnosti dostal rolí Dela Henryho v seriálu All My Children, kde se v letech 2005 až 2007 objevil ve 43 epizodách. Zahrál si rovněž v sitcomu Rita Rocks či v oblíbeném seriálu Zoufalé manželky. Jistě jej znáte také z komedie Machři z roku 2010, kde hrál parťáka Adama Sandlera. Kromě herectví se Alec Musser věnoval také modelingu.

“Miloval jsem toho chlapa. Nemůžu uvěřit, že je pryč. Takový úžasný, legrační a dobrý muž. Myslím na Aleca Mussera a jeho rodinu a posílám jim všechnu svou lásku,” napsal na Instagramu herec Adam Sandler, který hrál s Alecem Musserem v komedii Machři. Oba dva herci byli navíc velmi dobří přátelé.

Zdroj: Foxnews.com, Instagram.com/adamsandler, Cnn.iprima.cz