Connect with us

Osobnosti

Hvězda seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate má roztroušenou sklerózu. O svém stavu informovala na sociální síti

Je to 14 let, co úspěšná herečka Christina Applegate vyhrála boj s rakovinou a nyní se potýká s další závažnou nemocí. Lékaři hvězdě seriálu Ženatý se závazky diagnostikovali sklerózu multiplex. O svém zdravotním stavu informovala na sociální síti Twitter.

Zdroj fotky: Shutterstock

Ačkoliv by se mohlo zdát, že má Christina Applegate to nejhorší za sebou, když před 14 let prodělala rakovinu, je to bohužel jinak. Jak uvedla na Twitteru, lékaři jí diagnostikovali sklerózu multiplex a její stav se zhoršuje a bez hole se nikam nedostane.

“Ahoj, přátelé. Před několika měsíci mi diagnostikovali roztroušenou sklerózu. Bylo to velmi zvláštní. Spoustu podpory jsem našla u lidí, kteří trpí rovněž touto nemocí. Byla to těžká cesta a jak všichni víme, tato cesta pokračuje,” informovala Christina Applegate veřejnost o svém zdravotním stavu.

Jak uvedla sama herečka, její zdravotní stav se stále zhoršuje a bez vycházkové hole nemůže téměř existovat. Je to však velmi silná žena, která se dokáže překážkám, které ji život přichystal, postavit čelem a nevzdávat se.

Zdroj: Twitter.com