Connect with us

Láska a vztahy

Hvězdný pár zpěvačka LP a zprávařka Iveta Maurerová opět na rande. Vztah jim jenom kvete

Není tajemstvím, že česká miss, moderátorka a zprávařka pořadu Snídaně s Novou Iveta Maurerová tvoří pár s hvězdnou zpěvačkou LP. I když mají vztah na dálku, jejich každé osobní setkání je velmi vřelé. O těchto výjimečných okamžicích následně neváhají informovat na sociálních sítích.

Zdroj fotky: Profimedia

Zpěvačka LP je aktuálně na turné. I tak si na svou partnerku Ivetu Maurerovou dokáže najít čas. Že byly opět na rande a užily si romantickou večeři, se pochlubila moderátorka a zprávařka ze Snídaně s Novou ve svých instagramových stories.

“Konečně,” napsala nadšeně Iveta Maurerová a připojila společnou romantickou fotku.

Iveta Maurerová se s LP tváří v tvář poprvé potkala loni v květnu během natáčení pořadu Snídaně s Novou, kde hvězdná zpěvačka zvala diváky na pražský koncert. Zajiskřilo to mezi nimi údajně již ve studiu.

„LP tehdy byla host ve Snídani. Já tam v tu dobu pracovala jako webařka, a tak jsem měla možnost se s ní seznámit. Zároveň jsem vytvářela fotky a videa pro sociální sítě Snídaně, které jsem jí následně poslala,“ popsala pro Super.cz seznámení Iveta, která si následně zahrála i ve videoklipu, který v Praze zpěvačka LP natáčela v rámci Prague Pride.

O tom, že jsou ve vztahu, Iveta a LP otevřeně informovaly na sociálních sítích v prosinci 2023. Čas od času na Instagramu zveřejní, jak jim láska pěkně kvete. 

“Šťastný náš první Valentýn má lásko! Mám tě moc ráda! A to se netýká, co je za den, slavím, že tě můžu milovat každou vteřinu. Díky za tebe!” napsala například Iveta Maurerová na Valentýna a nezapomněla připojit hned několik společných fotek.

Zdroj: Instagram.com/iveta.em, Super.cz, Aplausin.cz