Connect with us

Top stories

Influencerka Alena Kravchenko celých 30 let nebyla u kadeřnice. Její blonďatá hříva měří 198 centimetrů

Kamkoliv přijde, budí pozdvižení. Řeč je o 35leté influencerce Aleně Kravchenko z Ukrajiny. Čím je tato žena jedinečná? Od svých 5 let si pěstuje dlouhé vlasy. Její blonďatá hříva, které každý den věnuje speciální péči, v současnosti měří 198 centimetrů.

Zdroj fotky: Shutterstock

Alena Kravchenko z ukrajinské Oděsy je nepřehlédnutelná. Často se jí stává, že když jde po ulici, lidé ji oslovují, aby si s ní mohli udělat foto. Důvod? Její nekonečně dlouhé vlasy, které přitahují pozornost také v online světě. A to zejména u mužů.

Dlouhovlasá influencerka, která má na Instagramu takřka 63 tisíc sledujících, si své vlasy pěstuje od svých 5 let. Tehdy jí maminka řekla, že žena by měla mít dlouhé vlasy. Alena svou mámu vzala za slovo, od té doby ke kadeřnici nikdy nezavítala.

“V pěti letech jsem měla poprvé a naposled vlasy ostříhané na krátko. Myšlenka mé maminky o tom, že by žena měla mít dlouhé vlasy, se mi vryla hluboko v mysli,” říká Alena Kravchenko.

Ukrajinská kráska má v současnosti tak dlouhé vlasy, že když si je rozpustí, často si po nich šlape. V běžném životě se je proto snaží nosit ve vysokém culíku, aby se nedotýkaly země. Aby byla její blonďatá hříva dokonalá, musí se však o ni náležitě starat. Jakým způsobem?

Své vlasy si Alena Kravchenko zásadně umývá jednou týdně, používá přitom kvalitní vlasovou kosmetiku. Celý proces mytí v jejím případě trvá celkem 30 minut. Vlasy si nikdy nečeše za mokra, snaží se tím zabránit jejich poškození. Hřívu si navíc nevysouší fénem, raději ji nechá volně uschnout na vzduchu.

Kromě toho Alena pravidelně používá přírodní vlasové masky a alespoň jednou do týdne si dopřeje masáž pokožky hlavy. “Myslím, že každá žena si může nechat narůst dlouhé vlasy. Musí mít ale trpělivost a musí se o své vlasy náležitě starat. Moje vlasy jsou výsledkem dlouholeté tvrdé práce, ne výsledkem několika měsíců,” vysvětluje dlouhovlasá influencerka.

Zdroj: Mirror.co.uk