Connect with us

Top stories

Influencerka Alena Kravchenko celých 30 let nebyla u kadeřnice. Její blonďatá hříva měří 198 centimetrů

Kamkoliv přijde, budí pozdvižení. Řeč je o 35leté influencerce Aleně Kravchenko z Ukrajiny. Čím je tato žena jedinečná? Od svých 5 let si pěstuje dlouhé vlasy. Její blonďatá hříva, které každý den věnuje speciální péči, v současnosti měří 198 centimetrů.

Alena Kravchenko z ukrajinské Oděsy je nepřehlédnutelná. Často se jí stává, že když jde po ulici, lidé ji oslovují, aby si s ní mohli udělat foto. Důvod? Její nekonečně dlouhé vlasy, které přitahují pozornost také v online světě. A to zejména u mužů.

Dlouhovlasá influencerka, která má na Instagramu takřka 63 tisíc sledujících, si své vlasy pěstuje od svých 5 let. Tehdy jí maminka řekla, že žena by měla mít dlouhé vlasy. Alena svou mámu vzala za slovo, od té doby ke kadeřnici nikdy nezavítala.

“V pěti letech jsem měla poprvé a naposled vlasy ostříhané na krátko. Myšlenka mé maminky o tom, že by žena měla mít dlouhé vlasy, se mi vryla hluboko v mysli,” říká Alena Kravchenko.

Ukrajinská kráska má v současnosti tak dlouhé vlasy, že když si je rozpustí, často si po nich šlape. V běžném životě se je proto snaží nosit ve vysokém culíku, aby se nedotýkaly země. Aby byla její blonďatá hříva dokonalá, musí se však o ni náležitě starat. Jakým způsobem?

Své vlasy si Alena Kravchenko zásadně umývá jednou týdně, používá přitom kvalitní vlasovou kosmetiku. Celý proces mytí v jejím případě trvá celkem 30 minut. Vlasy si nikdy nečeše za mokra, snaží se tím zabránit jejich poškození. Hřívu si navíc nevysouší fénem, raději ji nechá volně uschnout na vzduchu.

Kromě toho Alena pravidelně používá přírodní vlasové masky a alespoň jednou do týdne si dopřeje masáž pokožky hlavy. “Myslím, že každá žena si může nechat narůst dlouhé vlasy. Musí mít ale trpělivost a musí se o své vlasy náležitě starat. Moje vlasy jsou výsledkem dlouholeté tvrdé práce, ne výsledkem několika měsíců,” vysvětluje dlouhovlasá influencerka.

Zdroj: Mirror.co.uk

Top stories

Agáta Hanychová má nového přítelem. Má jim být podnikatel Jaromír Soukup

Published

Tohle by čekal málokdo. Modelka Agáta Hanychová tvoří pár s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Dala se s ním dohromady jen chvíli po rozchodu s chirurgem Andrejem Nikovem. Jak je vidět, modelka svým časem tedy nemrhá.

Po boku známé modelky se za posledních několik let vystřídalo již mnoho partnerů, avšak o šestnáct let staršího ředitele a moderátora TV Barrandov Jaromíra Soukupa by nikdo nečekal. Informaci o jejich vztahu první přinesl Blesk.cz, následně vztah Agáta potvrdila. „Já se k tomu nebudu nějak více vyjadřovat, ale je to pravda. To, co jsem řekla Blesku, je pravda,“ uvedla modelka pro Blesk.

Agáta je modelka, influencerka a maminka na plný úvazek. Bohužel po rozvodu s Jakubem Prachačem ne a ne najít toho pravého. Její poslední vztah trval osm měsíců. O tom, že by aktuálně měla tvořit pár s Jaromírem Soukupem spekulovali už její sledující na Instagramu. Tak budeme doufat, že nový vztah jí tentokrát vyjde.

Zdroj: Blesk.cz

Zobrazit článek

Osobnosti

Jasmina Alagič vyděsila své sledující. Zveřejnila snímek se synem

Published

Není nad večerní rodinnou pohodu. To vám potvrdí i Jasmina Alagič, která na svém instagramovém profilu zveřejnila fotku se svým synkem Sanelem, jak leží v obývacím pokoji a společně se dívají na televizi. Snímek pořídil moderátorčin manžel a rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus. Na první pohled nevinný snímek, který však malým detailem fanoušky vyděsil.

„Nejkrásnější místo na Zemi – doma,“ napsala moderátorka Jasmina Alagič k fotografii, kterou sdílela na Instagramu. Na snímku drží v náručí svého syna Sanela a dívají se na pohádku. Krásná moderátorka však nečekala, že svým příspěvkem své sledující spíše vyděsí – v rohu fotografie můžete totiž vidět panenku jako z hororu, která slouží jako výzdoba obývacího pokoje.

Namísto dojemných komentářů se u příspěvku okamžitě začaly objevovat šokující a vyděšené reakce. „Ta panenka vzadu je na infarkt,“ napsala jedna ze sledujících. „Krásná fotka. Jen ta panenka vzadu mě děsí,“ pokračuje další a v tomto duchu se nesou i ostatní zbývající komentáře.

V dnešních instastory se k panence vyjádřila i sama Jasmina se Sanelkem. Jde o halloweenskou výzdobu a jak Jasmina ukázala, ani její malý synek se panenky nebojí, ba naopak za ni sám chodí a zapíná ji, aby se houpala.

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek

Top stories

Zuzana Plačková s manželem míří na svobodu. Obvinění však zůstává

Published

Jak jsme psali v našem minulém článku, v pondělí 27. 9. byla Zuzana Plačková a její manžel René zadrženi a obviněni z prodeje drog a účasti v zločinecké skupině. Následující dny probíhaly několikahodinové výslechy a dnes se rozhodnulo, zda budou obvinění vzati do vazby.

Rozhodnutí bylo vydáno teprve před pár hodinami a Specializovaný trestní soud v Pezinku nakonec rozhodl, že instaqueen a její manžel do vazby nepůjdou – budou tak souzeni na svobodě, jelikož obvinění stále trvá.

Zuzka s Reném si tak alespoň na chvíli mohou oddychnout. Společně s nimi na svobodu míří další 2 lidé, 6 z obviněných poputuje do vazby.

Při pondělní razii bylo zatknuto celkem 15 lidí. Dle dostupných informací bylo při domovních prohlídkách nalezeno 9 kilogramů pervitinu, pěstírna marihuany, zbraně, střelivo, cigarety a hotovost ve výší více než 70 tisíc euro. U známé influencerky se našlo 6 mobilních telefonů, notebook a občanský průkaz na jméno Mário Herák.

Podle slovenských médií byla Zuzka i René odposloucháváni a tato 15členná skupina obchodníků s drogami má být údajně považována za jednu z největších na Slovensku. Policie je přesvědčena o tom, že kromě prodeje drog se skupina angažovala i ve výrobě a distribuci přibližně od roku 2012. Od té doby si měli přijít na 27, 5 milionu eur.

Zuzka však svou vinu popírá. „Jsem si vědoma své neviny. Myslíte si, že při tom, co já vydělám normálně legálně, mám zapotřebí obchodovat s drogami? Doufám, že se to co nejdříve všechno vysvětlí. Chci jen vzkázat lidem, aby si dávali pozor, s kým se setkávají, protože můžete být potom hozeni do jednoho pytle s určitými lidmi a ani o tom nemusíte vědět,“ vzkázala všem.

Zobrazit článek