Connect with us

Osobnosti

Influencerka Georgia Fox si nechala udělat nové zuby v Turecku. Z výsledku však její sledující nejsou nadšení

Zdravotní turistika je v kurzu. Stále více lidí to táhne za novými zuby do Turecka. Nový umělý chrup však může vypadat jakkoliv. Důkazem je influencerka Georgia Fox z Edinburghu, která se s výsledkem pochlubila na sociálních sítích. Ač je sama se svými novými zuby z Turecka spokojená, její sledující si myslí pravý opak.

Zdroj fotky: Shutterstock

Influencerka Georgia Fox ze skotského Edinburghu je krásná mladá žena. Jediné, co na sobě chtěla změnit, byl její nedokonalý chrup. Právě proto se rozhodla, že odletí do Turecka a podstoupí zde speciální zákrok na klinice zubních implantátů.

Své rozhodnutí změnila v čin a s výsledkem se následně pochlubila ve speciálním videu svým sledujícím. Právě v tomto videu je vidět, jakým způsobem Georgia Fox dosáhla svého nového amerického úsměvu.

Na turecké dentální klinice jí její zuby zbrousili a následně na ně nasadili fazety. “Šlo o nejlepší rozhodnutí, jaké jsem kdy udělala. Na klinice se o mě skvěle postarali a pochopili, přesně co chci. Za to jim budu navždy vděčná,” napsala influencerka, která je zjevně se svými novými zuby z Turecka velmi spokojená.

Na svých aktuálních instagramových a tiktokových příspěvcích se Georgia Fox pyšní bělostným a dokonalým chrupem, který je doslova nepřehlédnutelný. Zatímco influencerka vychvaluje své nové zuby do nebe, její sledující si myslí pravý opak. 

V komentářích influencerce lidé vzkazují, že si obroušením své pravé zuby zbytečně zničila a že fazety na zbroušených zubech působí nepřirozeně a až příliš uměle. “Počkej  za 10 až 15 let, asi už nebudeš mít zuby.”, “Čekají tě celoživotní problémy se zuby. To nejsou zubaři, to jsou řezníci.”, “A přitom stačilo dát si rovnátka…” Zaznělo například v dalších komentářích.

Zdroj: Instagram.com/georgia.foxx, Thesun.co.uk