Connect with us

Top stories

Influencerka má největší pusu na světě. Ústa rozevře až na 6,5 centimetru a pyšní se zápisem v Guinessově knize rekordů

Influencerka Samanta Ramsdell staví svůj úspěch na sociálních sítích na jedné zvláštnosti svého těla. Má totiž mezi ženami největší pusu na světě, která je dokonce zapsaná v Guinessově knize rekordů. Do svých úst s přehledem strčí klidně jedno celé jablko.

31letá Samanta Ramsdell z amerického Connecticutu je úspěšná na TikToku i Instagramu. Na těchto sociálních sítích má díky své puse, kterou dokáže rozevřít až na 6,52 centimetru, miliony sledujících.

Paradoxně se tato influencerka kvůli svým velkým ústům stala v dětském věku obětí šikany. Děti se jí kvůli jejímu velkému úsměvu posmívaly. Nyní se však z této zvláštnosti svého těla, kterou nemá nikdo jiný v její rodině, rozhodla vytěžit maximum.

Na TikToku a Instagramu totiž sdílí videa, ve kterých ukazuje, že do své pusy pohodlně nasouká například celé jablko, velkou rozkrojenou bagetu, celé velké hranolky nebo několik koblih.

Právě sledující na TikToku tuto ženu přesvědčili, aby se pokusila o zápis do Guinessovy knihy rekordů. I díky nim se tak Samanta Ramsdell letos v červenci stala oficiálně ženou s největší pusou na světě.

“Být v 31 letech držitelkou světového rekordu za něco, kvůli čemuž jsem se v minulosti cítila tak nejistě, je skvělé. Teď je to na mně jedna z nejlepších věcí,” řekla Samanta Ramsdell po zapsání do Guinessovy knihy rekordů.

Jak tato žena přiznává, svá velká ústa se naučila milovat a v průběhu let udělala ze svého nedostatku přednost. Sebevědomí Samanty Ramsdell se zvýšilo i poté, co byla její výjimečně velká pusa zapsána právě do Guinessovy knihy rekordů.

Zdroj: Guinessworldrecords.com, Instagram.com

Top stories

Kylie Jenner je podruhé těhotná. Miminko čeká s nevěrným přítelem Travisem Scottem

Published

Je to tady! To, co si zahraniční média myslela již delší dobu, se potvrdilo – Kylie Jenner je podruhé těhotná se svým přítelem rapperem Travisem Scottem. Šťastnou novinku zveřejnila na sociálních sítích a rovnou se pochlubila i rostoucím bříškem.

Nejmladší z rodu Kardashianů a Jennerů, hvězda reality show Keeping Up with the Kardashians, úspěšná podnikatelka, sestra Kim Kardashian a jedna z nejznámějších osobností na Instagramu. Tak by se ve zkratce dala popsat krásná Kylie. Ta právě v posledních hodinách na svém profilu fanouškům oznámila radostnou novinku – stane se podruhé mámou a je již v 5. měsíci těhotenství.

Miminko čeká se svým partnerem a úspěšným rapperem Travisem Scottem, se kterým vychovává tříletou dcerku Stormi. To, že je v očekávání, prozradila dojemným videem, na kterém ukázala nejenom pozitivní těhotenský test, ale také zakulacující se bříško.

Na videu jde i vidět radost malé Stormi, která se svého sourozence nemůže dočkat. Kylie se povedlo i první těhotenství se Stormi před světem utajit. Chvíli po porodu holčičky se slavný pár v roce 2019 rozešel kvůli Travisově nevěře. Kylie mu ale tento přešlap nakonec odpustila a teď se společně těší na druhé miminko, které se jim za čtyři měsíce narodí.

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek

Top stories

Dominika Myslivcová sdílela pobuřující stories. Schytala to i od Nikol Leitgeb

Published

Instagram je místem, kde se pořád něco děje a věřte, že když uděláte něco špatně, pořádně si to slíznete. Své o tom momentálně ví Dominika Myslivcová, která to za své stories schytává ze všech stran.

Před pár dny natočila Dominika Myslivcová pro ni na první pohled neškodné stories, ve kterém svým sledujícím oznamuje, že jede se svým psem do parku. Nebylo by na tom nic špatného, kdyby při tom neřídila, nedržela kromě mobilu v ruce ještě kelímek s kávou a vedle ní by neseděl nepřipoutaný kříženec francouzského buldočka. Mimo jiné i za pořízení tohoto psího kámoše od svých sledujících i nesledujících dostala pořádnou čočku, protože podpořila množitele – to je ale jiný příběh.

Jakmile stories zveřejnila, strhla se vlna kritiky. „Parčík je hned druhý místo na P, kam bych tě za tohle poslala,“ sdílela její stories s popiskem Nikol Leitgeb. „Holky, prosím, přestaňte bejt krávy. Vaše rozbité pusinky jsou mi jedno, ale ohrožujete hlavně nás ostatní,“ ještě naštvaně dodala.

Dominičin počin se tak šíří Instagramem a jen těžko byste hledali někoho, kdo by její chování považoval za normální. „Představuji vám další chytrolínku. Mobil v ruce, pes nepřipoutanej nebo aspoň ze by byl na zemi, protože když zabrzdí nebo kdyby do ni někdo narazil, tak pes si vesele prolítne předním sklem,“ objevilo se na profilu vipbulvarek, který má přes 30 tisíc sledujících a shromažďuje vtipné přešlapy influencerů.

„Influencer neni jenom o reklamách, je i o tom, že má vliv na sledující. Takže jako negativní příklad super,“ s kritikou Dominiky pokračuje i další profil svetinfluenceru. A jaký názor na to máte vy? Je to za vás v pořádku, anebo už je to přes čáru?

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek

Top stories

Sanny z Vyvolených byste už nepoznali. Výrazně zhubla, má dlouhé vlasy a nově se provdala za ženu

Published

Nepřehlédnutelnou aktérkou druhé řady televizní reality show Vyvolení byla Sandra Bartošová alias Sanny. Od dob, kdy se Vyvolení vysílali v televizi, však Sandra prošla obrovskou proměnou. Z metráčka je sexy žena s dlouhými vlasy, navíc se nově provdala za svou partnerku.

Sanny z Vyvolených prošla opravdu velkou proměnou. Od doby, co účinkovala ve slavné televizní reality show, je z ní někdo zcela jiný. Zhubla více než sto kilogramů a nechala si narůst dlouhé vlasy, díky čemuž vypadá neskutečně.

Sympatická účastnice Vyvolených dříve vážila 210 kilogramů, nyní má kolem 112 kilogramů a v hubnutí i nadále pokračuje. Z krátkovlasého metráčka, kterým Sandra Bartošová dříve byla, jak tak v současnosti sexy žena.

Proč se Sandra k hubnutí vůbec odhodlala? Jak si možná pamatujete z Vyvolených, ze svého velkého těla si nikdy nic nedělala. Po určitém čase od natáčení se však u ní ozvaly vážné zdravotní problémy, za které mohla právě obezita. Tato skutečnost Sandru donutila k tomu, aby kompletně změnila svůj životní styl a extrémně zhubla.

Sanny z Vyvolených, která pracuje jako sanitářka v pražské psychiatrické klinice v Bohnicích, se daří i v osobním životě. Jak ukázala na Instagramu, začátkem letošního srpna se provdala za svou partnerku, po jejímž boku působí velmi spokojeně.

Dnes by už v Sandře Bartošové nikdo nepoznal dvoumetrákovou Sanny z Vyvolených. Její obézní tělo je jednou velkou minulostí. Sandra, která na sobě zapracovala a dokázala takřka nemožné, je zářným příkladem rčení “kde je vůle, tam je cesta”.

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek