Connect with us

Top stories

Influencerka má největší pusu na světě. Ústa rozevře až na 6,5 centimetru a pyšní se zápisem v Guinessově knize rekordů

Influencerka Samanta Ramsdell staví svůj úspěch na sociálních sítích na jedné zvláštnosti svého těla. Má totiž mezi ženami největší pusu na světě, která je dokonce zapsaná v Guinessově knize rekordů. Do svých úst s přehledem strčí klidně jedno celé jablko.

Zdroj fotky: Shutterstock

31letá Samanta Ramsdell z amerického Connecticutu je úspěšná na TikToku i Instagramu. Na těchto sociálních sítích má díky své puse, kterou dokáže rozevřít až na 6,52 centimetru, miliony sledujících.

Paradoxně se tato influencerka kvůli svým velkým ústům stala v dětském věku obětí šikany. Děti se jí kvůli jejímu velkému úsměvu posmívaly. Nyní se však z této zvláštnosti svého těla, kterou nemá nikdo jiný v její rodině, rozhodla vytěžit maximum.

Na TikToku a Instagramu totiž sdílí videa, ve kterých ukazuje, že do své pusy pohodlně nasouká například celé jablko, velkou rozkrojenou bagetu, celé velké hranolky nebo několik koblih.

Právě sledující na TikToku tuto ženu přesvědčili, aby se pokusila o zápis do Guinessovy knihy rekordů. I díky nim se tak Samanta Ramsdell letos v červenci stala oficiálně ženou s největší pusou na světě.

“Být v 31 letech držitelkou světového rekordu za něco, kvůli čemuž jsem se v minulosti cítila tak nejistě, je skvělé. Teď je to na mně jedna z nejlepších věcí,” řekla Samanta Ramsdell po zapsání do Guinessovy knihy rekordů.

Jak tato žena přiznává, svá velká ústa se naučila milovat a v průběhu let udělala ze svého nedostatku přednost. Sebevědomí Samanty Ramsdell se zvýšilo i poté, co byla její výjimečně velká pusa zapsána právě do Guinessovy knihy rekordů.

Zdroj: Guinessworldrecords.com, Instagram.com