Connect with us

Top stories

Influencerka Sarah Nicole Landry veřejně ukazuje tělo po 4 porodech. Hateři jí píšou, že je nechutná

Kanadská influencerka Sarah Nicole Landry se za své tělo, které výrazně poznamenalo mateřství, rozhodně nestydí. Tato zkušená maminka nedávno porodila své čtvrté dítě. Bez cavyků následně postovala na Instagramu fotku svého těla. Někteří lidé však byli tímto snímkem znechuceni a ptají se, jestli je to ještě vhodné.

Zdroj fotky: Profimedia

Čtyřnásobná kanadská maminka a známá influencerka Sarah Nicole Landry zveřejňovala na Instagramu fotky svého těla ještě v době, kdy měla tři děti. Tehdy nedokázala shodit všechna poporodní kila a zůstala jí značná nadváha. A nejen to. Mateřství ji poznamenalo striemi, celulitidou a vytahaným bříškem.

Kanadské mamince se následně podařilo zhubnout, strie, celulitida a vytahaná kůže jí však zůstaly. Jak Sarah Nicole Landry potvrdila dalším snímkem, který pořídila tři měsíce po svém čtvrtém porodu, proměna jejího těla v “nedokonalé” je vlivem dalšího mateřství ještě výraznější.

Influencerka Sarah Nicole Landry je na své tělo poznamenané čtyřnásobným mateřstvím náležitě hrdá a bez okolků jej ukazuje na Instagramu. Právě i za svou otevřenost a pozitivní přístup ke svému tělu má její instagramový profil již 2 miliony sledujících. 

Sarah se stala inspirací pro řadu maminek z celého světa, které jsou nešťastné z toho, jak vypadá jejich tělo po několika dětech. Kanadská influencerka se však pravidelně setkává i s nepřejícími a zlými komentáři, v nichž jí hateři píšou, ať se raději zahalí, protože její tělo působí odpudivě.

Zajímavé je, že na současné tělo kanadské influencerky pozitivně reagují zejména ženy s dětmi, které se se Sarah plně ztotožňují. Naopak hatují více muži, podle kterých by měla influencerka se sebou něco dělat a dát se na hubnutí a cvičení.

“Už je to týden, co jsem sdílela své tělo v bikinách, na které lidé reagují různými komentáři. Podle některých mám velké břicho, jsem nechutná a líná. Proč odhalené fotky sama sebe sdílím? Protože chci ukázat, že je zcela normální, že tak ženské tělo vypadá po dětech. I když takovýto obrázek ženského těla není pro všechny přijatelný, nechci nic skrývat. Chci se ukázat všem, kteří to potřebují, včetně mě,” napsala pod svou fotku v bikinách čtyřnásobná maminka Sarah Nicole Landry, která je díky pozitivnímu přístupu ke svému tělu velkou inspirací pro tisíce žen z celého světa.

Zdroj: Mamamia.com.au