Connect with us

Top stories

Influencerka Sarah Nicole Landry veřejně ukazuje tělo po 4 porodech. Hateři jí píšou, že je nechutná

Kanadská influencerka Sarah Nicole Landry se za své tělo, které výrazně poznamenalo mateřství, rozhodně nestydí. Tato zkušená maminka nedávno porodila své čtvrté dítě. Bez cavyků následně postovala na Instagramu fotku svého těla. Někteří lidé však byli tímto snímkem znechuceni a ptají se, jestli je to ještě vhodné.

Čtyřnásobná kanadská maminka a známá influencerka Sarah Nicole Landry zveřejňovala na Instagramu fotky svého těla ještě v době, kdy měla tři děti. Tehdy nedokázala shodit všechna poporodní kila a zůstala jí značná nadváha. A nejen to. Mateřství ji poznamenalo striemi, celulitidou a vytahaným bříškem.

Kanadské mamince se následně podařilo zhubnout, strie, celulitida a vytahaná kůže jí však zůstaly. Jak Sarah Nicole Landry potvrdila dalším snímkem, který pořídila tři měsíce po svém čtvrtém porodu, proměna jejího těla v “nedokonalé” je vlivem dalšího mateřství ještě výraznější.

Influencerka Sarah Nicole Landry je na své tělo poznamenané čtyřnásobným mateřstvím náležitě hrdá a bez okolků jej ukazuje na Instagramu. Právě i za svou otevřenost a pozitivní přístup ke svému tělu má její instagramový profil již 2 miliony sledujících. 

Sarah se stala inspirací pro řadu maminek z celého světa, které jsou nešťastné z toho, jak vypadá jejich tělo po několika dětech. Kanadská influencerka se však pravidelně setkává i s nepřejícími a zlými komentáři, v nichž jí hateři píšou, ať se raději zahalí, protože její tělo působí odpudivě.

Zajímavé je, že na současné tělo kanadské influencerky pozitivně reagují zejména ženy s dětmi, které se se Sarah plně ztotožňují. Naopak hatují více muži, podle kterých by měla influencerka se sebou něco dělat a dát se na hubnutí a cvičení.

“Už je to týden, co jsem sdílela své tělo v bikinách, na které lidé reagují různými komentáři. Podle některých mám velké břicho, jsem nechutná a líná. Proč odhalené fotky sama sebe sdílím? Protože chci ukázat, že je zcela normální, že tak ženské tělo vypadá po dětech. I když takovýto obrázek ženského těla není pro všechny přijatelný, nechci nic skrývat. Chci se ukázat všem, kteří to potřebují, včetně mě,” napsala pod svou fotku v bikinách čtyřnásobná maminka Sarah Nicole Landry, která je díky pozitivnímu přístupu ke svému tělu velkou inspirací pro tisíce žen z celého světa.

Zdroj: Mamamia.com.au

Top stories

Agáta Hanychová má nového přítelem. Má jim být podnikatel Jaromír Soukup

Published

Tohle by čekal málokdo. Modelka Agáta Hanychová tvoří pár s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Dala se s ním dohromady jen chvíli po rozchodu s chirurgem Andrejem Nikovem. Jak je vidět, modelka svým časem tedy nemrhá.

Po boku známé modelky se za posledních několik let vystřídalo již mnoho partnerů, avšak o šestnáct let staršího ředitele a moderátora TV Barrandov Jaromíra Soukupa by nikdo nečekal. Informaci o jejich vztahu první přinesl Blesk.cz, následně vztah Agáta potvrdila. „Já se k tomu nebudu nějak více vyjadřovat, ale je to pravda. To, co jsem řekla Blesku, je pravda,“ uvedla modelka pro Blesk.

Agáta je modelka, influencerka a maminka na plný úvazek. Bohužel po rozvodu s Jakubem Prachačem ne a ne najít toho pravého. Její poslední vztah trval osm měsíců. O tom, že by aktuálně měla tvořit pár s Jaromírem Soukupem spekulovali už její sledující na Instagramu. Tak budeme doufat, že nový vztah jí tentokrát vyjde.

Zdroj: Blesk.cz

Zobrazit článek

Osobnosti

Jasmina Alagič vyděsila své sledující. Zveřejnila snímek se synem

Published

Není nad večerní rodinnou pohodu. To vám potvrdí i Jasmina Alagič, která na svém instagramovém profilu zveřejnila fotku se svým synkem Sanelem, jak leží v obývacím pokoji a společně se dívají na televizi. Snímek pořídil moderátorčin manžel a rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus. Na první pohled nevinný snímek, který však malým detailem fanoušky vyděsil.

„Nejkrásnější místo na Zemi – doma,“ napsala moderátorka Jasmina Alagič k fotografii, kterou sdílela na Instagramu. Na snímku drží v náručí svého syna Sanela a dívají se na pohádku. Krásná moderátorka však nečekala, že svým příspěvkem své sledující spíše vyděsí – v rohu fotografie můžete totiž vidět panenku jako z hororu, která slouží jako výzdoba obývacího pokoje.

Namísto dojemných komentářů se u příspěvku okamžitě začaly objevovat šokující a vyděšené reakce. „Ta panenka vzadu je na infarkt,“ napsala jedna ze sledujících. „Krásná fotka. Jen ta panenka vzadu mě děsí,“ pokračuje další a v tomto duchu se nesou i ostatní zbývající komentáře.

V dnešních instastory se k panence vyjádřila i sama Jasmina se Sanelkem. Jde o halloweenskou výzdobu a jak Jasmina ukázala, ani její malý synek se panenky nebojí, ba naopak za ni sám chodí a zapíná ji, aby se houpala.

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek

Top stories

Zuzana Plačková s manželem míří na svobodu. Obvinění však zůstává

Published

Jak jsme psali v našem minulém článku, v pondělí 27. 9. byla Zuzana Plačková a její manžel René zadrženi a obviněni z prodeje drog a účasti v zločinecké skupině. Následující dny probíhaly několikahodinové výslechy a dnes se rozhodnulo, zda budou obvinění vzati do vazby.

Rozhodnutí bylo vydáno teprve před pár hodinami a Specializovaný trestní soud v Pezinku nakonec rozhodl, že instaqueen a její manžel do vazby nepůjdou – budou tak souzeni na svobodě, jelikož obvinění stále trvá.

Zuzka s Reném si tak alespoň na chvíli mohou oddychnout. Společně s nimi na svobodu míří další 2 lidé, 6 z obviněných poputuje do vazby.

Při pondělní razii bylo zatknuto celkem 15 lidí. Dle dostupných informací bylo při domovních prohlídkách nalezeno 9 kilogramů pervitinu, pěstírna marihuany, zbraně, střelivo, cigarety a hotovost ve výší více než 70 tisíc euro. U známé influencerky se našlo 6 mobilních telefonů, notebook a občanský průkaz na jméno Mário Herák.

Podle slovenských médií byla Zuzka i René odposloucháváni a tato 15členná skupina obchodníků s drogami má být údajně považována za jednu z největších na Slovensku. Policie je přesvědčena o tom, že kromě prodeje drog se skupina angažovala i ve výrobě a distribuci přibližně od roku 2012. Od té doby si měli přijít na 27, 5 milionu eur.

Zuzka však svou vinu popírá. „Jsem si vědoma své neviny. Myslíte si, že při tom, co já vydělám normálně legálně, mám zapotřebí obchodovat s drogami? Doufám, že se to co nejdříve všechno vysvětlí. Chci jen vzkázat lidem, aby si dávali pozor, s kým se setkávají, protože můžete být potom hozeni do jednoho pytle s určitými lidmi a ani o tom nemusíte vědět,“ vzkázala všem.

Zobrazit článek