Connect with us

Nezařazené

Influencerka Sophie Louise Hughes je žena krev a mlíko. Ukazuje své skutečné tělo v bikinách a říká, že nepotřebuje hubnout

Modelka a influencerka Sophie Louise Hughes nedá dopustit na své tělo s výraznými ženskými křivkami. Tato krásná žena s postavou krev a mlíko jde body positive cestou. Zároveň dokazuje, že každé tělo je krásné i v bikinách nebo vyzývavém spodním prádle. Ostatní ženy rovněž vyzývá k tomu, aby se naučily milovat své křivky.

Zdroj fotky: Shutterstock

Sophie Louise Hughes je body positive influencerka, která se jenom na Instagramu může pochlubit takřka 30 tisíci sledujícími. Tato nádherná žena s plnými křivkami svými fotkami pravidelně dokazuje, že kila navíc nejsou na ženském těle rozhodně na škodu. Musí se ale umět správně nosit.

“Sundejte masku, přestaňte se snažit být dokonalé, vykročte do světa a řekněte “to jsem já”. Sdílet své tělo v celé jeho kráse byl pro mě začátek této cesty. Po více než deseti letech neuspořádaného stravování, používání jídla k trestání a kontrole, psychickému i fyzickému týrání svého těla a v zoufalé snaze hubnout jsem si řekla dost. Jsem, jaká jsem, a vy buďte také,” tvrdí otevřeně na svém Instagramu Sophie Louise Hughes.

Influencerka a modelka na sociálních sítích nabádá také ostatní ženy k tomu, aby se nestyděly za své tělo v plavkách nebo spodním prádle či v jakémkoliv dalším odhalujícím oblečení. Podle Sophie Louise Hughes by totiž každá žena měla přijmout své tělo, ať už je jakékoliv, a naučit se jej nosit.

Za tímto účelem zveřejnila na svém instagramovém profilu také dvě srovnávací fotky, na kterých je oblečená ve stejných plavkách s květinovým potiskem. Na fotce vlevo si plavky oblékla tak, aby lichotily její postavě. Na pravé fotce pak odhalila své skutečné faldíky na břiše, za které se rozhodně nestydí.

“Každá žena je hodna jakéhokoliv oblečení bez ohledu na svou velikost. Doufám, že víte, že vás jizvy, strie nebo celulitida nedefinují. Zasloužíte si být spokojená ve svém vlastním těle,” vzkazuje ostatním žena na svém body positive instagramovém profilu influencerka.

Zdroj: Instagram.com/sophwithloveDailystar.co.uk

Nezařazené

Tereza Kerndlová přerušuje kariéru. Koncertovat začne až od roku 2025

Published

Zpěvačka Tereza Kerndlová zveřejnila na sociálních sítích velmi nenápadné rozhodnutí, kterým však výrazně zaskočila své fanoušky. Tereza totiž ruší veškeré koncertování a vystupovat znovu plánuje až od roku 2025.

Zdroj fotky: Shutterstock

“Tereza Kerndlová momentálně nekoncertuje. Opět v roce 2025,” tak právě tato nenápadná informace se objevila v úvodním popisu oficiálního instagramového účtu Terezy Kerndlové. Jak uvádí Blesk.cz, toto rozhodnutí zpěvačka učinila z osobních důvodů.

Český bulvární plátek dokonce spekuluje o tom, že se 36letá Tereza Kerndlová se svým 52letým manželem Reném snaží o miminko prostřednictvím umělého oplodnění. A právě proto si chce zpěvačka naordinovat klid.

Oficiální prohlášení, že se Tereza Kerndlová stahuje z pódií a přestává koncertovat, velmi zaskočil její fanoušky. A to zvlášť poté, když zpěvačka před pár týdny na sociálních sítích uvedla, že natáčí nové album.

“Kdybych nemusela dělat na albu, tak jsem tam… ale i tak mi to dělá radost, protože se těším, až to uslyšíte! P. S.: Dělám to pro vás a miluju vás! Je radost dělat hudbu nejen pro peníze…” napsala zpěvačka ke snímku, na kterém je zvěčněná mezi písečnými dunami.

Fanoušci Tereze Kerndlové obratem vzkázali, že se těší na to, až její album uslyší. “Ano, letos se dočkáte… I já se těším. Dám včas vědět!” vzkázala zpěvačka svým sledujícím.Zdroj: Instagram.com/terezakerndlova, Blesk.cz

Zobrazit článek

Nezařazené

Dcera Moniky Bagárové má rytmus v krvi. Podívejte se na video, jak Ruminka hraje s dědečkem na bicí

Published

Zpěvačka Monika Bagárová pochází z hudebnické rodiny. Její táta Josef Bagár je známý brněnský muzikant, a právě po něm Monika zdědila svůj talent. Že se láska k hudbě v rodině Bagárových skutečně dědí, dokazuje video, které sympatická zpěvačka sdílela na Instagramu. Její dcerka Ruminka si s dědečkem zahrála na bicí. A že jí to šlo!

Zdroj fotky: Profimedia

Tatínek Moniky Bagárové se ve volných chvílích věnuje hudbě. Josef Bagár, který patří mezi nejznámější brněnské bubeníky, měl nejen svou kapelu, ale často při koncertech doprovází také svou dceru Moniku.

Hudební talent v rodině Bagárových zřejmě přechází z generace na generaci. Podle videa, které Monika Bagárová postovala na svém instagramovém účtu, se do hudby zamilovala i její roční dcerka Ruminka.

Monika Bagárová nasdílela video, na kterém Rumia sedí na klíně svého dědy Josefa a společně s ním hraje na bicí. Nelze si nevšimnout toho, že holčička je hraním očividně zaujatá a že ji nesmírně baví. Vyroste také z Ruminky jednou slavná muzikantka?

O tom, že Rumia půjde v maminčiných a dědečkových šlépějích mají na Instagramu jasno také někteří Moničini sledující. 

“To je super, je vidět, že má rytmus v sobě,” napsala jedna fanynka pod postem Moniky Bagárové. “Dokonalá rodina, ona bude jednou to samé,” přidala se další. “Je úžasné, jak krásně reaguje na hudbu,” dodala jiná sledující.

Už nyní je jasné, že malá Ruminka má rytmus v krvi. Hudební talent v ní bude jistě rozvíjet nejen její maminka Monika Bagárová, ale i její milující dědeček Josef Bagár, který si se svou roční vnučkou už nyní perfektně padl do noty.

Zobrazit článek