Connect with us

Top stories

Jak dnes vypadá Rosalinda ze známé telenovely? I v 50 letech udivuje svou krásou

Vzpomínáte si na krásnou květinářku Rosalindu ze stejnojmenné telenovely? Hvězda této celosvětově úspěšné mýdlové opery, herečka a zpěvačka Thalía, oslaví v letošním roce 50 let. Zajímá vás, jak se po více než 20 letech od natáčení telenovely Rosalinda změnila? I ve vyšším věku vás dostane svou krásou.

Telenovela Rosalinda byla celosvětovým hitem

Mexická telenovela Rosalinda, jejíž první díly se začaly natáčet v roce 1999, byla celosvětovým hitem. Také jste spěchali domů ze školy nebo z práce, aby vám neutekl žádný díl? Nebyli jste jediní. Kromě Mexika byl tento nekonečný seriál oblíbený v dalších 180 zemích světa.

Lidé tento nekonečný seriál hltali především díky jeho hlavní představitelce, krásné květinářce Rosalindě, kterou si zahrála mexická herečka a zpěvačka Thalía. Rosalinda byla chudá květinářka, která se zamilovala do bohatého muže. Jak to v telenovelách bývá, po řadě peripetiích vše skončilo happyendem.

Představitelka Rosalindy vůbec nestárne

Zajímá vás, jak vypadá Rosalinda ze známé telenovely nyní? I když od natáčení této úspěšné mýdlové opery uplynulo už 22 let, zdá se, že herečka a zpěvačka Thalía vůbec nestárne. 

Podle fotek, které Thalía pravidelně uveřejňuje na svém Instagramu, se zdá, že nejspíš našla recept na elixír mládí. Anebo byste si tipli, že tato krásná žena letos oslaví již 50. narozeniny?

Thalía tvrdí, že vypadá skvěle díky pravidelnému cvičení, zdravému stravování a životnímu optimismu. K tomu, zda má za sebou také nějaké plastické operace, se již nevyjadřuje. 

Thalía je spokojená manželka i matka

Slavná Mexičanka Thalía pověsila herectví na hřebík a v současné době se živí spíš jako profesionální zpěvačka. A jak to má v osobním životě?

Jejím manželem, po jehož boku žije takřka 20 let, je hudební producent a někdejší generální ředitel firmy Sony Music Tommy Mottola. Thalía má s manželem celkem dvě děti. Dceru Sabrinu Sakaë a syna Matthewa Alejandra. Celá rodina bydlí v americkém New Yorku.

Zdroj: Kinotip2.cz

Top stories

Agáta Hanychová má nového přítelem. Má jim být podnikatel Jaromír Soukup

Published

Tohle by čekal málokdo. Modelka Agáta Hanychová tvoří pár s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Dala se s ním dohromady jen chvíli po rozchodu s chirurgem Andrejem Nikovem. Jak je vidět, modelka svým časem tedy nemrhá.

Po boku známé modelky se za posledních několik let vystřídalo již mnoho partnerů, avšak o šestnáct let staršího ředitele a moderátora TV Barrandov Jaromíra Soukupa by nikdo nečekal. Informaci o jejich vztahu první přinesl Blesk.cz, následně vztah Agáta potvrdila. „Já se k tomu nebudu nějak více vyjadřovat, ale je to pravda. To, co jsem řekla Blesku, je pravda,“ uvedla modelka pro Blesk.

Agáta je modelka, influencerka a maminka na plný úvazek. Bohužel po rozvodu s Jakubem Prachačem ne a ne najít toho pravého. Její poslední vztah trval osm měsíců. O tom, že by aktuálně měla tvořit pár s Jaromírem Soukupem spekulovali už její sledující na Instagramu. Tak budeme doufat, že nový vztah jí tentokrát vyjde.

Zdroj: Blesk.cz

Zobrazit článek

Osobnosti

Jasmina Alagič vyděsila své sledující. Zveřejnila snímek se synem

Published

Není nad večerní rodinnou pohodu. To vám potvrdí i Jasmina Alagič, která na svém instagramovém profilu zveřejnila fotku se svým synkem Sanelem, jak leží v obývacím pokoji a společně se dívají na televizi. Snímek pořídil moderátorčin manžel a rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus. Na první pohled nevinný snímek, který však malým detailem fanoušky vyděsil.

„Nejkrásnější místo na Zemi – doma,“ napsala moderátorka Jasmina Alagič k fotografii, kterou sdílela na Instagramu. Na snímku drží v náručí svého syna Sanela a dívají se na pohádku. Krásná moderátorka však nečekala, že svým příspěvkem své sledující spíše vyděsí – v rohu fotografie můžete totiž vidět panenku jako z hororu, která slouží jako výzdoba obývacího pokoje.

Namísto dojemných komentářů se u příspěvku okamžitě začaly objevovat šokující a vyděšené reakce. „Ta panenka vzadu je na infarkt,“ napsala jedna ze sledujících. „Krásná fotka. Jen ta panenka vzadu mě děsí,“ pokračuje další a v tomto duchu se nesou i ostatní zbývající komentáře.

V dnešních instastory se k panence vyjádřila i sama Jasmina se Sanelkem. Jde o halloweenskou výzdobu a jak Jasmina ukázala, ani její malý synek se panenky nebojí, ba naopak za ni sám chodí a zapíná ji, aby se houpala.

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek

Top stories

Zuzana Plačková s manželem míří na svobodu. Obvinění však zůstává

Published

Jak jsme psali v našem minulém článku, v pondělí 27. 9. byla Zuzana Plačková a její manžel René zadrženi a obviněni z prodeje drog a účasti v zločinecké skupině. Následující dny probíhaly několikahodinové výslechy a dnes se rozhodnulo, zda budou obvinění vzati do vazby.

Rozhodnutí bylo vydáno teprve před pár hodinami a Specializovaný trestní soud v Pezinku nakonec rozhodl, že instaqueen a její manžel do vazby nepůjdou – budou tak souzeni na svobodě, jelikož obvinění stále trvá.

Zuzka s Reném si tak alespoň na chvíli mohou oddychnout. Společně s nimi na svobodu míří další 2 lidé, 6 z obviněných poputuje do vazby.

Při pondělní razii bylo zatknuto celkem 15 lidí. Dle dostupných informací bylo při domovních prohlídkách nalezeno 9 kilogramů pervitinu, pěstírna marihuany, zbraně, střelivo, cigarety a hotovost ve výší více než 70 tisíc euro. U známé influencerky se našlo 6 mobilních telefonů, notebook a občanský průkaz na jméno Mário Herák.

Podle slovenských médií byla Zuzka i René odposloucháváni a tato 15členná skupina obchodníků s drogami má být údajně považována za jednu z největších na Slovensku. Policie je přesvědčena o tom, že kromě prodeje drog se skupina angažovala i ve výrobě a distribuci přibližně od roku 2012. Od té doby si měli přijít na 27, 5 milionu eur.

Zuzka však svou vinu popírá. „Jsem si vědoma své neviny. Myslíte si, že při tom, co já vydělám normálně legálně, mám zapotřebí obchodovat s drogami? Doufám, že se to co nejdříve všechno vysvětlí. Chci jen vzkázat lidem, aby si dávali pozor, s kým se setkávají, protože můžete být potom hozeni do jednoho pytle s určitými lidmi a ani o tom nemusíte vědět,“ vzkázala všem.

Zobrazit článek