Connect with us

Top stories

Jak dnes vypadá Rosalinda ze známé telenovely? I v 50 letech udivuje svou krásou

Vzpomínáte si na krásnou květinářku Rosalindu ze stejnojmenné telenovely? Hvězda této celosvětově úspěšné mýdlové opery, herečka a zpěvačka Thalía, oslaví v letošním roce 50 let. Zajímá vás, jak se po více než 20 letech od natáčení telenovely Rosalinda změnila? I ve vyšším věku vás dostane svou krásou.

Zdroj fotky: Shutterstock

Telenovela Rosalinda byla celosvětovým hitem

Mexická telenovela Rosalinda, jejíž první díly se začaly natáčet v roce 1999, byla celosvětovým hitem. Také jste spěchali domů ze školy nebo z práce, aby vám neutekl žádný díl? Nebyli jste jediní. Kromě Mexika byl tento nekonečný seriál oblíbený v dalších 180 zemích světa.

Lidé tento nekonečný seriál hltali především díky jeho hlavní představitelce, krásné květinářce Rosalindě, kterou si zahrála mexická herečka a zpěvačka Thalía. Rosalinda byla chudá květinářka, která se zamilovala do bohatého muže. Jak to v telenovelách bývá, po řadě peripetiích vše skončilo happyendem.

Představitelka Rosalindy vůbec nestárne

Zajímá vás, jak vypadá Rosalinda ze známé telenovely nyní? I když od natáčení této úspěšné mýdlové opery uplynulo už 22 let, zdá se, že herečka a zpěvačka Thalía vůbec nestárne. 

Podle fotek, které Thalía pravidelně uveřejňuje na svém Instagramu, se zdá, že nejspíš našla recept na elixír mládí. Anebo byste si tipli, že tato krásná žena letos oslaví již 50. narozeniny?

Thalía tvrdí, že vypadá skvěle díky pravidelnému cvičení, zdravému stravování a životnímu optimismu. K tomu, zda má za sebou také nějaké plastické operace, se již nevyjadřuje. 

Thalía je spokojená manželka i matka

Slavná Mexičanka Thalía pověsila herectví na hřebík a v současné době se živí spíš jako profesionální zpěvačka. A jak to má v osobním životě?

Jejím manželem, po jehož boku žije takřka 20 let, je hudební producent a někdejší generální ředitel firmy Sony Music Tommy Mottola. Thalía má s manželem celkem dvě děti. Dceru Sabrinu Sakaë a syna Matthewa Alejandra. Celá rodina bydlí v americkém New Yorku.

Zdroj: Kinotip2.cz