Connect with us

Top stories

Jak dnes vypadají hlavní postavy z kultovního seriálu Pobřežní hlídka? Některé z nich byste nepoznali

Před 32 lety se na televizních obrazovkách poprvé objevila Pobřežní hlídka. Byl to seriál plný krásných a opálených plavčíků a plavčic, který se u nás v 90. letech pravidelně vysílal a téměř každý se do něj naprosto zbláznil. Den co den jsme prožívali životy Mitche, krásné C.J. nebo Stephanie. Jak se za ta léta změnili hlavní protagonisté a jak se jim daří?

Zdroj fotky: Profimedia

David Hasselhoff (Mitch Buchannon)

Davida vystřelil seriál mezi ty největší celebrity a může se pyšnit dokonce i vlastní hvězdou na chodníku slávy. Své roli svalnatého záchranáře tak věřil, že když seriál po první sérii zrušili (z důvodu malé sledovanosti), investoval do něj své vlastní peníze, aby mohl seriál pokračovat. Ze seriálu se tak stal postupně absolutní hit, který se vysílal ve 144 zemích světa. David v seriálu vydržel od prvního do posledního dílu, a nakonec i práva na Pobřežní hlídku od televize odkoupil. Postupně se objevil ještě v několika filmech, kde mnohdy hrál sám sebe anebo vedlejší role. Pokoušel se prorazit i v hudebním průmyslu a mnoho let bojoval s alkoholem i drogami.

Pamela Anderson (C.J. Parker)

Pamela patřila mezi největší sexbomby nejenom v seriálu, jejímž úkolem bylo k televizním obrazovkám přilákat i muže. Svou kariéru odstartovala v časopise Playboy, který jí pomohl k seriálovým rolím. Po úspěchu v Pobřežní hlídce se mihla v několika rolích, kde však příliš výrazných úspěchů nedosáhla. V roce 2004 oznámila, že odchází do hereckého důchodu a dále se chce věnovat svým dětem. Vrhla se na psaní knih a boj za práva zvířat. Nyní jí je 54 let a nutno říci, že na svůj věk vypadá stále dobře.

Alexandra Paul (Stephanie Holden)

Plavčice Stephanie byla vždy kladná postava a jejím poznávacím znamením byl krátký sestřih, který v 90. letech chtěla mít na hlavě téměř každá žena i dívka. Na rozdíl od některých svých hereckých kolegyň se může Alexandra i po tolika letech pyšnit krásnou postavou i přirozeným obličejem. A není se čemu divit – když skončila s natáčením Pobřežní hlídky, objevila se v pár filmech, ale poté se vrhla na vlastní podnikání. Aktivně se věnuje sportu a stala se dokonce i výživovou poradkyní. Je vegetariánkou a aktivně se angažuje v projektech na ochranu zvířat a životního prostředí.

David Charvet (Matt Brody)

V Pobřežní hlídce patřil David vždy mezi ty nejoblíbenější postavy. V seriálu strávil celkem pět let a poté se přesunul do seriálu Merlose Place. Podobného úspěchu se však bohužel nedočkal, a tak se rozhodl s herectvím nadobro praštit a věnovat se hudbě. Jeho album bylo úspěšné především v jeho rodné Francii.

Yasmine Bleeth (Caroline Holden)

Sestrou seriálové Stephanie byla právě Caroline, kterou ztvárnila Yasmine Bleeth. Ta měla ve své herecké kariéře poměrně slušně nakročeno – už v šesti měsících si zahrála v reklamě firmy Johnson & Johnson Baby a zahlídnout jste ji mohli i v seriálu Dva a půl chlapa. Známou se však stala rolí v Pobřežní hlídce a pravidelně byla zařazována do žebříčku nejvíce sexy žen světa, a není se čemu divit. Krása i skvělá kariéra však měly i svou odvrácenou stranu a tou byly drogy. Její život provázely drogové excesy a několikrát skončila i na odvykačce. Drogy se výrazně podepsaly i na jejím zevnějšku a dnes v ní jen málokdo poznává sexy tmavovlasou plavčici.

Jeremy Jackson (Hobie Buchannon)

Jeremy patřil společně s Davidem Hasselhoffem mezi herce, kteří v seriálu strávili nejdelší čas. Hrál zde totiž Mitchova syna Hobieho a tato role jej v 9 letech katapultovala mezi celebrity. V seriálu strávil celkem 8 let a během rozhovoru přiznal, že během natáčení měl problémy s drogami. Právě drogy měly být důvodem, proč musel ze seriálu odejít. Za držení drog byl dokonce zatčen a musel strávit dlouhou dobu na odvykací kůře. V roce 2000 veřejně prohlásil, že je z nejhoršího venku. V poslední době ho můžeme čas od času zahlédnout v některé z menších rolí.

Zdroj: insider.com, instagram.com