Connect with us

Top stories

Jak dnes vypadají hlavní postavy z kultovního seriálu Pobřežní hlídka? Některé z nich byste nepoznali

Před 32 lety se na televizních obrazovkách poprvé objevila Pobřežní hlídka. Byl to seriál plný krásných a opálených plavčíků a plavčic, který se u nás v 90. letech pravidelně vysílal a téměř každý se do něj naprosto zbláznil. Den co den jsme prožívali životy Mitche, krásné C.J. nebo Stephanie. Jak se za ta léta změnili hlavní protagonisté a jak se jim daří?

David Hasselhoff (Mitch Buchannon)

Davida vystřelil seriál mezi ty největší celebrity a může se pyšnit dokonce i vlastní hvězdou na chodníku slávy. Své roli svalnatého záchranáře tak věřil, že když seriál po první sérii zrušili (z důvodu malé sledovanosti), investoval do něj své vlastní peníze, aby mohl seriál pokračovat. Ze seriálu se tak stal postupně absolutní hit, který se vysílal ve 144 zemích světa. David v seriálu vydržel od prvního do posledního dílu, a nakonec i práva na Pobřežní hlídku od televize odkoupil. Postupně se objevil ještě v několika filmech, kde mnohdy hrál sám sebe anebo vedlejší role. Pokoušel se prorazit i v hudebním průmyslu a mnoho let bojoval s alkoholem i drogami.

Pamela Anderson (C.J. Parker)

Pamela patřila mezi největší sexbomby nejenom v seriálu, jejímž úkolem bylo k televizním obrazovkám přilákat i muže. Svou kariéru odstartovala v časopise Playboy, který jí pomohl k seriálovým rolím. Po úspěchu v Pobřežní hlídce se mihla v několika rolích, kde však příliš výrazných úspěchů nedosáhla. V roce 2004 oznámila, že odchází do hereckého důchodu a dále se chce věnovat svým dětem. Vrhla se na psaní knih a boj za práva zvířat. Nyní jí je 54 let a nutno říci, že na svůj věk vypadá stále dobře.

Alexandra Paul (Stephanie Holden)

Plavčice Stephanie byla vždy kladná postava a jejím poznávacím znamením byl krátký sestřih, který v 90. letech chtěla mít na hlavě téměř každá žena i dívka. Na rozdíl od některých svých hereckých kolegyň se může Alexandra i po tolika letech pyšnit krásnou postavou i přirozeným obličejem. A není se čemu divit – když skončila s natáčením Pobřežní hlídky, objevila se v pár filmech, ale poté se vrhla na vlastní podnikání. Aktivně se věnuje sportu a stala se dokonce i výživovou poradkyní. Je vegetariánkou a aktivně se angažuje v projektech na ochranu zvířat a životního prostředí.

David Charvet (Matt Brody)

V Pobřežní hlídce patřil David vždy mezi ty nejoblíbenější postavy. V seriálu strávil celkem pět let a poté se přesunul do seriálu Merlose Place. Podobného úspěchu se však bohužel nedočkal, a tak se rozhodl s herectvím nadobro praštit a věnovat se hudbě. Jeho album bylo úspěšné především v jeho rodné Francii.

Yasmine Bleeth (Caroline Holden)

Sestrou seriálové Stephanie byla právě Caroline, kterou ztvárnila Yasmine Bleeth. Ta měla ve své herecké kariéře poměrně slušně nakročeno – už v šesti měsících si zahrála v reklamě firmy Johnson & Johnson Baby a zahlídnout jste ji mohli i v seriálu Dva a půl chlapa. Známou se však stala rolí v Pobřežní hlídce a pravidelně byla zařazována do žebříčku nejvíce sexy žen světa, a není se čemu divit. Krása i skvělá kariéra však měly i svou odvrácenou stranu a tou byly drogy. Její život provázely drogové excesy a několikrát skončila i na odvykačce. Drogy se výrazně podepsaly i na jejím zevnějšku a dnes v ní jen málokdo poznává sexy tmavovlasou plavčici.

Jeremy Jackson (Hobie Buchannon)

Jeremy patřil společně s Davidem Hasselhoffem mezi herce, kteří v seriálu strávili nejdelší čas. Hrál zde totiž Mitchova syna Hobieho a tato role jej v 9 letech katapultovala mezi celebrity. V seriálu strávil celkem 8 let a během rozhovoru přiznal, že během natáčení měl problémy s drogami. Právě drogy měly být důvodem, proč musel ze seriálu odejít. Za držení drog byl dokonce zatčen a musel strávit dlouhou dobu na odvykací kůře. V roce 2000 veřejně prohlásil, že je z nejhoršího venku. V poslední době ho můžeme čas od času zahlédnout v některé z menších rolí.

Zdroj: insider.com, instagram.com

Top stories

Agáta Hanychová má nového přítelem. Má jim být podnikatel Jaromír Soukup

Published

Tohle by čekal málokdo. Modelka Agáta Hanychová tvoří pár s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem. Dala se s ním dohromady jen chvíli po rozchodu s chirurgem Andrejem Nikovem. Jak je vidět, modelka svým časem tedy nemrhá.

Po boku známé modelky se za posledních několik let vystřídalo již mnoho partnerů, avšak o šestnáct let staršího ředitele a moderátora TV Barrandov Jaromíra Soukupa by nikdo nečekal. Informaci o jejich vztahu první přinesl Blesk.cz, následně vztah Agáta potvrdila. „Já se k tomu nebudu nějak více vyjadřovat, ale je to pravda. To, co jsem řekla Blesku, je pravda,“ uvedla modelka pro Blesk.

Agáta je modelka, influencerka a maminka na plný úvazek. Bohužel po rozvodu s Jakubem Prachačem ne a ne najít toho pravého. Její poslední vztah trval osm měsíců. O tom, že by aktuálně měla tvořit pár s Jaromírem Soukupem spekulovali už její sledující na Instagramu. Tak budeme doufat, že nový vztah jí tentokrát vyjde.

Zdroj: Blesk.cz

Zobrazit článek

Osobnosti

Jasmina Alagič vyděsila své sledující. Zveřejnila snímek se synem

Published

Není nad večerní rodinnou pohodu. To vám potvrdí i Jasmina Alagič, která na svém instagramovém profilu zveřejnila fotku se svým synkem Sanelem, jak leží v obývacím pokoji a společně se dívají na televizi. Snímek pořídil moderátorčin manžel a rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus. Na první pohled nevinný snímek, který však malým detailem fanoušky vyděsil.

„Nejkrásnější místo na Zemi – doma,“ napsala moderátorka Jasmina Alagič k fotografii, kterou sdílela na Instagramu. Na snímku drží v náručí svého syna Sanela a dívají se na pohádku. Krásná moderátorka však nečekala, že svým příspěvkem své sledující spíše vyděsí – v rohu fotografie můžete totiž vidět panenku jako z hororu, která slouží jako výzdoba obývacího pokoje.

Namísto dojemných komentářů se u příspěvku okamžitě začaly objevovat šokující a vyděšené reakce. „Ta panenka vzadu je na infarkt,“ napsala jedna ze sledujících. „Krásná fotka. Jen ta panenka vzadu mě děsí,“ pokračuje další a v tomto duchu se nesou i ostatní zbývající komentáře.

V dnešních instastory se k panence vyjádřila i sama Jasmina se Sanelkem. Jde o halloweenskou výzdobu a jak Jasmina ukázala, ani její malý synek se panenky nebojí, ba naopak za ni sám chodí a zapíná ji, aby se houpala.

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek

Top stories

Zuzana Plačková s manželem míří na svobodu. Obvinění však zůstává

Published

Jak jsme psali v našem minulém článku, v pondělí 27. 9. byla Zuzana Plačková a její manžel René zadrženi a obviněni z prodeje drog a účasti v zločinecké skupině. Následující dny probíhaly několikahodinové výslechy a dnes se rozhodnulo, zda budou obvinění vzati do vazby.

Rozhodnutí bylo vydáno teprve před pár hodinami a Specializovaný trestní soud v Pezinku nakonec rozhodl, že instaqueen a její manžel do vazby nepůjdou – budou tak souzeni na svobodě, jelikož obvinění stále trvá.

Zuzka s Reném si tak alespoň na chvíli mohou oddychnout. Společně s nimi na svobodu míří další 2 lidé, 6 z obviněných poputuje do vazby.

Při pondělní razii bylo zatknuto celkem 15 lidí. Dle dostupných informací bylo při domovních prohlídkách nalezeno 9 kilogramů pervitinu, pěstírna marihuany, zbraně, střelivo, cigarety a hotovost ve výší více než 70 tisíc euro. U známé influencerky se našlo 6 mobilních telefonů, notebook a občanský průkaz na jméno Mário Herák.

Podle slovenských médií byla Zuzka i René odposloucháváni a tato 15členná skupina obchodníků s drogami má být údajně považována za jednu z největších na Slovensku. Policie je přesvědčena o tom, že kromě prodeje drog se skupina angažovala i ve výrobě a distribuci přibližně od roku 2012. Od té doby si měli přijít na 27, 5 milionu eur.

Zuzka však svou vinu popírá. „Jsem si vědoma své neviny. Myslíte si, že při tom, co já vydělám normálně legálně, mám zapotřebí obchodovat s drogami? Doufám, že se to co nejdříve všechno vysvětlí. Chci jen vzkázat lidem, aby si dávali pozor, s kým se setkávají, protože můžete být potom hozeni do jednoho pytle s určitými lidmi a ani o tom nemusíte vědět,“ vzkázala všem.

Zobrazit článek