Connect with us

Osobnosti

Jak nejrychleji zpevnit postavu? Vyzkoušejte trik Olgy Menzlové se stěnou, skříní nebo stromem

Řešíte, jak na zpevnění postavy v domácích podmínkách? Odpověď na tuto otázku přinesla na Instagramu Olga Menzelová. Filmová producentka, trojnásobná máma a vdova po režiséru Jiřím Menzelovi svým sledujícím představila cvik na zpevnění postavy, ke kterému nejsou třeba žádné speciální pomůcky. Stačí vám stěna, skříň nebo strom.

Zdroj fotky: Shutterstock

Olga Menzelová je velmi nekonvenční žena, která i po třech dětech vypadá stále úžasně. Perfektní postavu však nemá ve svých 44 letech zadarmo. Vděčí za ni nejen genetice, ale také zdravému životnímu stylu a cvičení.

Filmová producentka, trojnásobná maminka a vdova po režiséru Jiřím Menzelovi má několik oblíbených cviků, o které se s ostatními podělila na svém Instagramu. Olga Menzelová například v jednom z videí ukázala, jak zpevnit postavu i doma, a to velmi jednoduchým způsobem.

https://www.instagram.com/p/Cl_SQ8Kvewl/embed/captioned “Ahooooj! Už dlouho jsem vám neposlala žádné cvičení. Blíží se Vánoce, tak je načase. Tenhle cvik miluju. Stačí se nohama zapřít o strom, zeď, skříň… a “docupitat” do úhlu 90 stupňů a vydržet! A nezapomenout dýchat!” okomentovala Olga Menzelová své cvičení, které je inspirováno jógou s ásanami. 

Zdroj fotky: Shutterstock

Na jaké partie je tento cvik dobrý? “Zpevňujete celé tělo. Hlavně paže, ramena, záda, zadek, stehna… Vypadá to jako blbost, ale dá to docela zabrat. Tedy alespoň mně. Tak držím palce,” namotivovala své fanoušky vdova po Jiřím Menzelovi.

Podle Olgy Menzelové je cvik, který sdílela na Instagramu, neskutečně funkční. Svým fanouškům rovněž vzkázala, že pokud zrovna nemají zlomenou ruku, tento cvik rozhodně zvládnou.

Zdroj: Instagram.com/olgamenzelova