Connect with us

Osobnosti

Jak se Martina Pártlová připravuje na plavkovou sezónu? Nic pro to nedělám, bo jsem líná jak p*ase

S krásným letním počasím odstartovala nová letní sezona. Je to patrné i na Instagramu, kde se řada celebrit chlubí svými výstavními těly u bazénu. Bazénovou fotku sdílela také zpěvačka Martina Pártlová, která prozradila, v jaké je aktuální formě.

Zdroj fotky: Shutterstock

Spousta žen si dává v zimě a v průběhu jara za cíl, že zhubne do plavek a mákne na své postavě. Jak je na tom Martina Pártlová?

“Opět se mi nepodařilo splnit si, co jsem v zimě slíbila, a břuch neshodila… Nutno dodat, že pro to samozřejmě ani nic nedělám, bo jsem líná jak prase a to je pak těžký, že jo,” napsala na Instagram upřímně zpěvačka.

Martina Pártlová na svém instagramovém profilu potěšila své fanoušky fotkou v plavkách. Není na ní ale sama, ale se svými kolegyněmi z 3v1 Nikol Leitgeb a Veronikou Arichtevou.

“Nic moc nekomentuju, ale tady musím. Holky, všechny zrajete jak víno. Jste kočky,” okomentovala společnou plavkovou fotku formace 3v1 jedna z fanynek.

Přístup Martina Pártlové k hubnutí do plavek našel spoustu sympatií u řady dalších žen. Na její instagramový post reagovaly velmi pozitivně.

“Tak to jsme na tom skoro stejně. Jsem taky neshodila, ba naopak přibrala. A udělala si radost, koupila si větší plavky,” vzkázala zpěvačce se smíchem jedna z instagramových sledujících.

Zdroj: Instagram.com/martinapartlova