Connect with us

Top stories

Jak vypadá Esmeralda dnes? Herečka Leticia Calderón od natáčení telenovely změnila image

Před 24 lety padla první klapka natáčení oblíbené mexické telenovely Esmeralda. Také jste se dívali a oblíbili si sympatickou herečku Leticiu Calderón? Čas je však neúprosný a tato žena letos oslaví již 53. narozeniny. Podívejte se, jak vypadá Esmeralda dnes. Představitelka slepé krásky se smaragdovýma očima totálně změnila image.

Zdroj fotky: Profimedia

Esmeralda a José Armando: Za kamerou jim to neklapalo

Mexická telenovela Esmeralda se poprvé objevila na televizní obrazovkách v roce 1997. Šlo o jednu z prvních jihoamerických telenovel vysílaných v Česku. Ač byla telenovela Esmeralda některými lidmi podceňovaná, slavila obrovský úspěch. Snad nikdo si nenechal ujít příběh chudé a slepé dívky Esmeraldy, která se zamilovala do lékaře Josého Armanda. Jejich láska však byla zakázaná.

Esmeralda a José Armando v podání herce Fernanda Colunga si však šli za svými sny a svou vzájemnou lásku si nakonec vybojovali. Ovšem pouze v mexické telenovele Esmeralda. Jak Leticia Calderón později přiznala, vztah mezi nimi byl za kamerou na bodě mrazu.

Telenovela Esmeralda neměla dle Leticie Calderón skončit happy endem

Leticia Calderón a Fernanda Colungo si ve skutečnosti nemohli přijít na jméno. Spekulovalo se dokonce, že mezi nimi na místo přátelství panovala až velká zášť. Sama představitelka Esmeraldy si ani nepřála, aby celý příběh mezi Esmeraldou a José Armandem skončil šťastně. Z jakého důvodu? Leticia Calderón chtěla zkrátka ukázat, že pravá láska často v reálném životě nekončí happy endem.

Jak vypadá Esmeralda dnes: Co na její vzhled říkáte?

Zajímá vás, jak vypadá představitelka Esmeraldy dnes? Od natáčení slavné mexické telenovely uplynulo již 24 let a je to znát i na vzhledu hlavní představitelky. Oblíbená herečka Leticia Calderón v letošním roce oslaví již 53 let.

Ač jde o dámu v letech, která se od natáčení telenovely Esmeralda dost změnila, stále jí to sluší. Ze seriálové Esmeraldy je dnes krátkovlasá elegantní dáma, která žije spokojeným rodinným životem v hlavním městě Mexika a která se stále věnuje herectví. Mimochodem patří k nejoblíbenějším herečkám ve Střední Americe. Jak o sobě Leticia Calderón prozradila, k jejím největším zálibám patří vaření. Rovněž o sobě řekla, že ráda spí a setkává se s přáteli.

Zdroj: csfd.cz, cs.wikipedia.org