Connect with us

Top stories

Jak vypadá Esmeralda dnes? Herečka Leticia Calderón od natáčení telenovely změnila image

Před 24 lety padla první klapka natáčení oblíbené mexické telenovely Esmeralda. Také jste se dívali a oblíbili si sympatickou herečku Leticiu Calderón? Čas je však neúprosný a tato žena letos oslaví již 53. narozeniny. Podívejte se, jak vypadá Esmeralda dnes. Představitelka slepé krásky se smaragdovýma očima totálně změnila image.

Esmeralda a José Armando: Za kamerou jim to neklapalo

Mexická telenovela Esmeralda se poprvé objevila na televizní obrazovkách v roce 1997. Šlo o jednu z prvních jihoamerických telenovel vysílaných v Česku. Ač byla telenovela Esmeralda některými lidmi podceňovaná, slavila obrovský úspěch. Snad nikdo si nenechal ujít příběh chudé a slepé dívky Esmeraldy, která se zamilovala do lékaře Josého Armanda. Jejich láska však byla zakázaná.

Esmeralda a José Armando v podání herce Fernanda Colunga si však šli za svými sny a svou vzájemnou lásku si nakonec vybojovali. Ovšem pouze v mexické telenovele Esmeralda. Jak Leticia Calderón později přiznala, vztah mezi nimi byl za kamerou na bodě mrazu.

Telenovela Esmeralda neměla dle Leticie Calderón skončit happy endem

Leticia Calderón a Fernanda Colungo si ve skutečnosti nemohli přijít na jméno. Spekulovalo se dokonce, že mezi nimi na místo přátelství panovala až velká zášť. Sama představitelka Esmeraldy si ani nepřála, aby celý příběh mezi Esmeraldou a José Armandem skončil šťastně. Z jakého důvodu? Leticia Calderón chtěla zkrátka ukázat, že pravá láska často v reálném životě nekončí happy endem.

Jak vypadá Esmeralda dnes: Co na její vzhled říkáte?

Zajímá vás, jak vypadá představitelka Esmeraldy dnes? Od natáčení slavné mexické telenovely uplynulo již 24 let a je to znát i na vzhledu hlavní představitelky. Oblíbená herečka Leticia Calderón v letošním roce oslaví již 53 let.

Ač jde o dámu v letech, která se od natáčení telenovely Esmeralda dost změnila, stále jí to sluší. Ze seriálové Esmeraldy je dnes krátkovlasá elegantní dáma, která žije spokojeným rodinným životem v hlavním městě Mexika a která se stále věnuje herectví. Mimochodem patří k nejoblíbenějším herečkám ve Střední Americe. Jak o sobě Leticia Calderón prozradila, k jejím největším zálibám patří vaření. Rovněž o sobě řekla, že ráda spí a setkává se s přáteli.

Zdroj: csfd.cz, cs.wikipedia.org

Osobnosti

Jasmina Alagič vyděsila své sledující. Zveřejnila snímek se synem

Published

Není nad večerní rodinnou pohodu. To vám potvrdí i Jasmina Alagič, která na svém instagramovém profilu zveřejnila fotku se svým synkem Sanelem, jak leží v obývacím pokoji a společně se dívají na televizi. Snímek pořídil moderátorčin manžel a rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus. Na první pohled nevinný snímek, který však malým detailem fanoušky vyděsil.

„Nejkrásnější místo na Zemi – doma,“ napsala moderátorka Jasmina Alagič k fotografii, kterou sdílela na Instagramu. Na snímku drží v náručí svého syna Sanela a dívají se na pohádku. Krásná moderátorka však nečekala, že svým příspěvkem své sledující spíše vyděsí – v rohu fotografie můžete totiž vidět panenku jako z hororu, která slouží jako výzdoba obývacího pokoje.

Namísto dojemných komentářů se u příspěvku okamžitě začaly objevovat šokující a vyděšené reakce. „Ta panenka vzadu je na infarkt,“ napsala jedna ze sledujících. „Krásná fotka. Jen ta panenka vzadu mě děsí,“ pokračuje další a v tomto duchu se nesou i ostatní zbývající komentáře.

V dnešních instastory se k panence vyjádřila i sama Jasmina se Sanelkem. Jde o halloweenskou výzdobu a jak Jasmina ukázala, ani její malý synek se panenky nebojí, ba naopak za ni sám chodí a zapíná ji, aby se houpala.

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek

Top stories

Zuzana Plačková s manželem míří na svobodu. Obvinění však zůstává

Published

Jak jsme psali v našem minulém článku, v pondělí 27. 9. byla Zuzana Plačková a její manžel René zadrženi a obviněni z prodeje drog a účasti v zločinecké skupině. Následující dny probíhaly několikahodinové výslechy a dnes se rozhodnulo, zda budou obvinění vzati do vazby.

Rozhodnutí bylo vydáno teprve před pár hodinami a Specializovaný trestní soud v Pezinku nakonec rozhodl, že instaqueen a její manžel do vazby nepůjdou – budou tak souzeni na svobodě, jelikož obvinění stále trvá.

Zuzka s Reném si tak alespoň na chvíli mohou oddychnout. Společně s nimi na svobodu míří další 2 lidé, 6 z obviněných poputuje do vazby.

Při pondělní razii bylo zatknuto celkem 15 lidí. Dle dostupných informací bylo při domovních prohlídkách nalezeno 9 kilogramů pervitinu, pěstírna marihuany, zbraně, střelivo, cigarety a hotovost ve výší více než 70 tisíc euro. U známé influencerky se našlo 6 mobilních telefonů, notebook a občanský průkaz na jméno Mário Herák.

Podle slovenských médií byla Zuzka i René odposloucháváni a tato 15členná skupina obchodníků s drogami má být údajně považována za jednu z největších na Slovensku. Policie je přesvědčena o tom, že kromě prodeje drog se skupina angažovala i ve výrobě a distribuci přibližně od roku 2012. Od té doby si měli přijít na 27, 5 milionu eur.

Zuzka však svou vinu popírá. „Jsem si vědoma své neviny. Myslíte si, že při tom, co já vydělám normálně legálně, mám zapotřebí obchodovat s drogami? Doufám, že se to co nejdříve všechno vysvětlí. Chci jen vzkázat lidem, aby si dávali pozor, s kým se setkávají, protože můžete být potom hozeni do jednoho pytle s určitými lidmi a ani o tom nemusíte vědět,“ vzkázala všem.

Zobrazit článek

Top stories

InstaQueen Zuzana Plačková s manželem Reném skončili v rukou policie. Byli zadrženi kvůli drogám

Published

V posledních hodinách se na Instagramu nemluví o ničem jiném než o zadržení instagramové královny Zuzky Plačkové a jejího manžela Reného. Dle dostupných informací byli zadrženi v ranních hodinách ve svém bytě v Bratislavě. Následně pak probíhala domovní prohlídka jejich nového domu i auta.

Jak uvádějí slovenská média, manželé by měli být údajně součástí zločinecké skupiny, která dlouhodobě obchoduje s drogami. Kromě Zuzky a Reného byl zatknut i Tibor G., který se věnuje bojovému umění a již v minulosti byl v této souvislosti trestán. Údajně to byl právě on, kdo byl hlavou celé organizace, a i cílem dnešní policejní akce.

„Velká protidrogová akce na západě: NAKA zdržela až 15 osob. Příslušníci Národní kriminální agentury zasahují od brzkých ranních hodin na vícero místech ve vícero krajích, v Bratislavském, Trnavském a Trenčínském kraji. V průběhu protidrogové akce policisté provedli vícero domovních prohlídek i prohlídek nebytových prostor, zadrželi 15 osob. Víc informací bude možné říci po vykonání potřebných procesních úkonů,“ uvedla oficiálně NAKA.

Jak dokazují videa pořízená před pár hodinami, aktuálně v jejich domě v Miloslavově za přítomnosti manželů probíhá prohledání domu a auta. Kromě Zuzany, Reného a Tibora byl zatknut také hlohovecký podnikatel Miroslav Farkaš, který si znovu nabité svobody moc neužil – od jeho posledního propuštění uplynul pouhý měsíc. Ve vězení si odpykával 20měsíční trest za podvody s nemovitostmi.

Všech 15 zadržených osob, včetně Zuzany a Reného, jsou podezřelí z drogové trestné činnosti a ze založení zločinecké skupiny.

Zdroj: Instagram.com, Markiza.sk

Zobrazit článek