Connect with us

Osobnosti

Jako třetí vilu Big Brothera opustil Roland. Vyřazení přijal bez emocí

Reality show Big Brother 2023 má za sebou v pořadí třetí vyřazování. Tentokrát vilu opustil 43letý Roland Obertin, který na startu soutěže patřil k největším favoritům na vítězství. Svou pověst si však v průběhu reality show pořádně pošlapal.

Zdroj fotky: Shutterstock

V sobotu 2. prosince diváci Big Brothera opět rozhodovali o tom, kdo odejde z vily. Na vyřazení byli tentokrát nominováni Zoe, Ella, Katrin a Roland. Nevyšší počet bodů dostal od fanoušků Roland, který tak musel vilu opustit. Své vyřazení přijal naprosto s kamennou tváří a bez emocí.

43letý Roland Obertin, který pochází ze slovenského městečka Želovce, ovšem nyní žije v Německu, patřil na počátku reality show Big Brother k největším sympaťákům. Mnozí jej považovali i za největšího adepta na vítěze.

Z Rolanda, mezi jeho koníčky patří sport a myslivectví a který se označuje za vlka samotáře, nejprve vyzařoval klid a vyrovnanost. Svou image si však v průběhu Big Brothera nepěkně pošlapal. Jeho spolubydlícím ve vile vadily jeho vulgarismy či urážky. Často také nedodržoval pravidla během výzev nebo odmítal hodnocení svých spolusoutěžících.

Poslední kapkou Rolandova chování byl nevhodný přístup k ženám, k nimž často míval i nevhodné až sexistické poznámky. Předvedl se i ve chvíli, kdy se minulou sobotu po vyřazení Andreje rozkřičel na Katrin.

Ve vile Big Brothera 2023 v tuto chvíli zůstává 13 soutěžících. Každopádně stále platí, že dění ve vile ovlivňují zejména diváci prostřednictvím mobilní aplikace Big Brother CZ. Hlasováním v této aplikaci opět rozhodnou, kdo Big Brothera příště opustí jako čtvrtý.

Zdroj: Tv.nova.cz