Connect with us

Osobnosti

Jaromír Soukup o vtípcích Hámy a Sokola na Slavících: Kdo rány dává, musí je umět přijmout, napsal na Instagramu

Sledovali jste na televizních obrazovkách předávání Českých slavíků 2023? V tom případě jste určitě zaznamenali, jak se moderátorská dvojka Aleš Háma a Ondřej Sokol svým černým humorem strefovala do některých českých celebrit. Na paškál si vzali i Jaromíra Soukupa. Jejich vtípky následně mediální magnát okomentoval na svém Instagramu.

Zdroj fotky: Profimedia

Když se Jaromír Soukup rozhodl pro účast na letošních Slavících, pravděpodobně si uvědomoval, že jde s kůží na trh. Na galavečer předávání hudebních cen jej doprovodila jeho dospělá dcera Natálie.

Český slavík 2023 se nesl v duchu černého humoru, o který se postaralo moderátorské duo ve složení Ondřej Sokol a Aleš Háma. Svými vtípky se strefili i do Jaromíra Soukupa. Po loňské slovní přestřelce, kdy se do nich 54letý mediální magnát s vervou obul a zkritizoval jejich výkon, mu měli co vracet.

“Je hezké, že můžeme celý ten večer začít hezkou událostí, protože my bysme oba chtěli Jaromíra Soukupa pochválit za to, že přišel. Je to velké gesto, že tady zakopáváme válečnou sekeru,” vzali si moderátoři Slavíka na paškál Soukupa, který seděl spolu s dcerou v publiku mezi pozvanými hosty.

“Je to večer smíru. Navíc si představte, že prodáte půlku televize, vlastní televize, abyste si mohli koupit dvě vstupenky do sálu. To je krásné,” strefili se do Jaromíra Soukupa dále moderátoři, kteří ťali do živého.

I když si mnozí mysleli, že mediální magnát během pauzy na reklamu opustí sál, mýlili se. Zůstal až do konce živého přenosu a alespoň veřejně zachoval dekorum. Následně se k vtípkům moderátorské dvojky vyjádřil i na svém Instagramu.

“Českého slavíka jsme si s mojí báječnou dcerou Natálkou užili a bavili se. Vtípky Ondřeje Sokola a Aleše Hámy byly fér, měli co vracet,” napsal Jaromír Soukup a doplnil smějícího se smajlíka. “Kdo rány dává, musí je umět přijmout, jinak je srab a já jsem si začal s pošťuchováním přes obrazovku,” dodal Soukup v dalším instagramovém postu s tím, že se Českým slavíkům bude ještě věnovat na TV Barrandov.

Zdroj: Youtube.com, Instagram.com/jaromir_soukup