Connect with us

Osobnosti

Jaromír Soukup se připravuje na Clash of the Stars 7. Dře v posilovně, aby stačil na youtubera Bejra

Mediální magnát Jaromír Soukup na sobě tvrdě maká v gymu. Připravuje se na 27. leden, kdy se na galavečeru Clash of the Stars utká v kleci s kontroverzní tváří českého internetu Alešem “Psychopatem” Bejrem. Soukup je bývalým boxerem, proto je pro něj tento zápas velkou výzvou.

Zdroj fotky: Profimedia

Na to, jak Jaromír Soukup bodoval v boxerském ringu, si už vzpomíná málokdo. Nicméně se současný šéf TV Barrandov chystá na svou zápasnickou éru aktivně zavzpomínat a brzy se utká v kleci s kontroverzním youtuberem Alešem “Psychopatem” Bejrem.

Jaromír Soukup na svůj Instagram pravidelně postuje fotky a videa ze své přípravy v gymu. Také během vánočních svátků dal na místo řízků a salátu přednost tvrdé přípravě v posilovně.

Zatímco Soukupovi fanoušci oceňují jeho píli, jeho bývalá partnerka Agáta Hanychová nad počínáním šéfa TV Barrandov kroutí hlavou. 

„Za mě je to hrozná ostuda. Nejenom pro mě, protože s ním budu spojována. Přijde mi to hloupé a přijde mi to jako škoda, protože Jaromír byl boxer a byl to dobrý boxer. Proč nejde do normálního zápasu?“ řekla otevřeně modelka v jednom z posledních dílů pořadu Agáta a Vincent: Taky názor.

A co říkají lidé na Soukupovo rozhodnutí utkat se v kleci na Clash of The Stars 7 s Alešem Bejrem? “Tipnu si, že Jára dostane obří nakládačku, ale zaslouženě. Nemá cpát čumák tam, kde nemá co dělat,” napsal na instagramu Clash of the Stars jeden ze sledujících.

“Vy, co ho znáte jen z bulváru a Barrandovu. Soukup je ex boxer. Ví, jaký to je dostat ránu, a ví, jaký to je i zandat dobře technickou ránu. Do toho přidej, že není úplně nejmenší člověk – 190 cm. Navíc jeho reach a maniactví ovládnou jakýkoliv obor, ve kterým působí. Jeho ego je ve vesmíru a když do toho ještě přidáš, že jsi multimilionář a můžeš si dovolit všechny trenéry a čas na trénink…? Jen fakta, žádný fanouškovství,” zpražil jej další ze sledujících.

Zdroj: Instagram.com/jaromir_soukup, Instagram.com/clashofthestarsExtra.cz