Connect with us

Osobnosti

Jasmina Alagič vyděsila své sledující. Zveřejnila snímek se synem

Není nad večerní rodinnou pohodu. To vám potvrdí i Jasmina Alagič, která na svém instagramovém profilu zveřejnila fotku se svým synkem Sanelem, jak leží v obývacím pokoji a společně se dívají na televizi. Snímek pořídil moderátorčin manžel a rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus. Na první pohled nevinný snímek, který však malým detailem fanoušky vyděsil.

„Nejkrásnější místo na Zemi – doma,“ napsala moderátorka Jasmina Alagič k fotografii, kterou sdílela na Instagramu. Na snímku drží v náručí svého syna Sanela a dívají se na pohádku. Krásná moderátorka však nečekala, že svým příspěvkem své sledující spíše vyděsí – v rohu fotografie můžete totiž vidět panenku jako z hororu, která slouží jako výzdoba obývacího pokoje.

Namísto dojemných komentářů se u příspěvku okamžitě začaly objevovat šokující a vyděšené reakce. „Ta panenka vzadu je na infarkt,“ napsala jedna ze sledujících. „Krásná fotka. Jen ta panenka vzadu mě děsí,“ pokračuje další a v tomto duchu se nesou i ostatní zbývající komentáře.

V dnešních instastory se k panence vyjádřila i sama Jasmina se Sanelkem. Jde o halloweenskou výzdobu a jak Jasmina ukázala, ani její malý synek se panenky nebojí, ba naopak za ni sám chodí a zapíná ji, aby se houpala.

Zdroj: Instagram.com

Osobnosti

Když se influencerka Muawk namaluje, vypadá jako Gwen Stefani. Uvěřili byste jí i vy?

Published

K nekorunované královně proměn na sociálních sítích patří influencerka Whitney Doxey, která vystupuje pod uměleckým jménem Muawk. Tato 25letá žena s tetováním pod okem dokáže z šedé myšky vykouzlit sexy kočku, za kterou se na ulici otočí každý muž. Co je na její bombastické proměny říkáte?

Když byste potkali Whitney Doxey alias Muawk nenamalovanou, řekli byste, že jde o průměrnou mladou ženu, která příliš ničím nezaujme. Spíš než jejího půvabu byste si všimli jejího výrazného tetování pod okem.

Influencerka Muawk z amerického Los Angeles to však umí s make-upem tak mistrně, že se dokáže proměnit zcela v jiného člověka. Svými proměnami baví zvláště na Tik Toku, YouTube a Instagramu, kde má početnou několikamilionovou fanouškovskou základnu.

Spousta lidí z jejích make-up transformací zůstává v němém úžasu a nechápe, jak je taková proměna vůbec možná. Někteří dokonce tvrdí, že když se Whitney Doxey alias Muawk namaluje, připomíná jim zpěvačku Gwen Stefani.

Jak její příspěvky na sociálních sítích naznačují, Whitney Doxey pracuje s make-upem opravdu neuvěřitelně. S pomocí líčidel dokáže sama sebe proměnit k nepoznání. Právě proto jí dokonce někteří sledující nevěří, že jde před proměnou a po proměně o naprosto stejnou osobu. Jaký názor na to máte vy?

Zdroj: Socialtelecast.com, Instagram.com/muawk

Zobrazit článek

Děti

Zuzana Plačková zhubla týden po porodu 17 kilogramů. Jak to udělala?

Published

Je to jeden týden, co slovenská královna Instagramu Zuzana Strausz Plačková porodila syna Diona. Influencerka, která se netajila tím, že se její těhotenská váha vyšplhala na více než 100 kilogramů, aktuálně všechny překvapila. Přiznala totiž, že týden po porodu má již o 17 kilogramů méně. Jak toho dosáhla?

Těsně před porodem svého prvorozeného syna Diona slovenská influencerka Zuzana Strausz Plačková v instastories všechny překvapila přiznáním, že váží 102 kilogramů. V průběhu svého prvního těhotenství podle svých slov přibrala 40 kilogramů. 

“Ne, nevadí mi, že mám 100 kilo, protože to jsou nejkrásnější kila v mém životě, která dám bez problémů po porodě dolů,” dušovala se ještě před porodem Zuzana Plačková na svém Instagramu. A své slovo očividně dodržela.

Slovenská královna Instagramu aktuálně na sociálních sítích odhalila, že má jeden týden po porodu dole neuvěřitelných 17 kilogramů. “17 kilo dole za týden. Ještě tak 15,” napsala Zuzana Strausz Plačková k fotce, na níž zrovna absolvuje lymfodrenáž.

Zdroj: Shutterstock

Jaký má Zuzana Plačková recept na hubnutí po porodu? V prvé řadě vsadila na své hubnoucí produkty, se kterými podniká a které prezentuje i na svém Instagramu. Jelikož její tělo výrazně zadržovalo vodu, ohledně hubnutí jí pomohla také zmíněná lymfodrenáž.

“Mimochodem… Na tomhle nejvíc fičím na odvodnění. Mohu vám povědět, že od porodu jsem zatím dala 17 kilo za týden dolů,” okomentovala slovenská influencerka svou hubnoucí metodu, pomocí které se jí po porodu opravdu rychle daří shazovat nadbytečná těhotenská kila.

Máte svůj vlastní recept na nejlepší hubnutí po porodu? Představte nám jej v komentářích.Zdroj: Instagram.com/queen.plackova

Zobrazit článek

Osobnosti

Markétě Konvičkové lidé píšou, že je tlustá a ošklivá. Zpěvačka se hatům postavila čelem

Published

Rodačka z Třince Markéta Konvičková je talentovanou zpěvačkou s krásným hlasem. Ač letos v květnu oslavila teprve 28 let, má za sebou velmi náročné období. Před lety bojovala se vzácným nádorem vaječníku, což se podepsalo na jejím zdraví i vzhledu. Toho si však nejsou vědomi někteří lidé, kteří zpěvačce píšou, že je tlustá a ošklivá.

Markéta Konvičková již roky musí čelit velmi nepříjemným hatům. Někteří lidé totiž této bývalé onkologicky nemocné ženě píšou, že je botoxová královna a alkoholička, nebo se jí vysmívají, že je tlustá a ošklivá. Pomyslný pohár však přetekl a talentovaná zpěvačka se ke všem nenávistným komentářům vyjádřila na svém instagramovém profilu.

“Víte… Je vás tady 220.000 a já si vážím každého z vás. To, že mi lidi nadávají a píšou, že jsem tlustá, ošklivá, mám hnusnou pleť a já nevím co všechno… Pal to čert… Já už jsem četla na svou osobu za těch 13 let pěvecké kariéry i horší věci… Taky bych se na to vlastně mohla vykašlat a užívat si dovolenou s rodinou… Ale právě proto, že jsem v pohodě a mám čistou hlavu, tak chci reagovat…,” napsala svým sledujícím instagramový vzkaz Markéta Konvičková, která aktuálně tráví se svým partnerem a dcerkou Amálkou dovolenou na řeckém ostrově Kréta.

Zpěvačce původem z Třince nepřijde v pořádku, jakým způsobem se k sobě dnešní lidé chovají. Zábrany podle Markéty Konvičkové ztrácejí zejména na sociálních sítích, kde dokážou být navzájem velmi neslušní až hrubí. Jako příklad za vše uvedla komentář, který jí napsala jedna 41letá sledující.

“ Teď mi akorát napsala 41 letá paní komentář, že jsem ošklivá jak půlnoc a kde můj partner nechal oči… No… Ještě, že já mám oči v pořádku, vybrala jsem si partnera nejlíp jak jsem mohla a Amálka není ošklivá po mě a nebude muset čelit takovým lidem… Jen by mě zajímalo… Jak se asi bude chovat dcera nebo syn téhle 41 leté ,,možná“ maminky? Co bude psát on/ona, když uvidí takový přístup svých rodičů?” zeptala se ostatních nechápavě Markéta Konvičková.

Tato krásná žena dodala, že podle názoru její kamarádky je zbytečné vychovávat cizí lidí. Markéta Konvičková s tímto názorem nesouhlasí. “I kdyby se jen jeden člověk měl nad tím pozastavit a ovlivnilo by to jeho komentář, má to smysl. Je naprosto v pořádku, že věci nesdílíme stejně, ale zkusme to prosím vyjádřit slušně,” dodala talentovaná zpěvačka.Zdroj: Instagram.com/marketakonvickova

Zobrazit článek