Connect with us

Osobnosti

Jessica Simpson zhubla po porodu neuvěřitelných 45 kilogramů. Předvedla se v upnutých šatech

Výkyvy váhy byly v posledních letech pro Jessicu Simpson typické, ovšem nyní vypadá lépe než kdy jindy. Po třetím porodu se slavné zpěvačce a podnikatelce podařilo shodit neuvěřitelných 45 kilogramů a vypadá naprosto úžasně. Své sexy křivky nově předvedla v upnutých šatech.

Zdroj fotky: Shutterstock

Jessica aktuálně pověsila zpěv na hřebík a věnuje se kromě mateřství také svému podnikání – má vlastní značku oblečení. A není proto divu, že ji v jejích modelech můžete vidět opravdu často, ostatně kdo by byl pro ni nejlepší modelkou, když ne ona sama?

Jessica je již trojnásobnou maminkou, před 9 lety porodila dceru Maxwell, dále má 8letého syna Aceho a teprve 2letou dcerku Birdie. Jak sama uvedla, její poslední těhotenství bylo velmi náročné, naštěstí se jí po porodu podařilo přebytečná kila rychle zhubnout a nyní vypadá úžasně.

Na její postavě se také jistě projevilo to, že již 4 roky Jessica abstinuje – dříve byla závislá na alkoholu a lécích. To naštěstí už odvál čas a úspěšná podnikatelka se může naplno věnovat své rodině a práci, která ji naplňuje.

Zdroj: Instagram.com