Connect with us

Osobnosti

Jitka Čvančarová se pustila do otužování. Její kolegyně ji za to obdivují

Otužování je hitem současnosti a do tohoto trendu se začíná pouštět čím dál více lidí. A jak to vypadá, Jitka Čvančarová nebude výjimkou. Maminka dvou dětí se do toho pořádně pustila a jak ukázala na svém instagramovém profilu, naložila se rovnou do kádě se studenou vodou s kusy ledu.

Otužování s sebou přináší mnoho benefitů, včetně posílené imunity. Když Jitka zveřejnila snímek z otužování, dostalo se jí mnoho pochval nejenom od kolegyň z herecké branže.

Poklonu za svůj počin získala od propagátorky otužování Evy Decastelo, Moniky Absolonové či Terezy Brodské. Kdekdo by si mohl myslet, že se do toho Jitka pustila po hlavě, opak je však pravdou.

„Asi před rokem jsem se začala zajímat o Wim Hofa, Icemana. Je to pozoruhodný člověk. Jela jsem na pětidenní kurz jeho metody. Je geniální ve své jednoduchosti. Praktikuji jeho metodu od května,“ vysvětlila svým sledujícím.

Zdroj: Instagram.com

Osobnosti

Zuzana Plačková odletěla se svým manželem na luxusní dovolenou. Na Slovensku je stále stíhaná za obchod s drogami

Published

Zuzana Plačková, která byla před nedávnem spojována s výrobou a distribucí drog a je stále stíhaná, si nyní užívá královskou dovolenou v Mexiku. Se svým manželem Reném vyrazila do exotické destinace den před Vánoci a jak je u známé slovenské influencerky známo, o pořádný luxus není nouze.

Zuzana si na svých dovolených pravidelně vybírá ty nejluxusnější hotely a v tomto případě noc bez snídaně vyjde v jejich ubytování na dvacet tisíc korun. Kromě Vánoc v Tulumu přivítají s manželem také nový rok a stráví zde ještě pár týdnů navíc.

Jejich dovolená snů je tak vyjde na přibližně jeden milion korun. Zuzana kromě své postavy pořádně zapracovala i na svém byznysu, a tak není divu, že si ráda užívá plody své práce.

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek

Osobnosti

Rodina Beckhamových sdílela vánoční fotografii. Všimnete si malého a vtipného detailu?

Published

Většina slavných osobností sdílí na sociálních sítích své vánoční fotografie. Avšak u snímku rodiny Beckhamových kromě společné fotky najdete i něco jiného, co vás jistě pobaví. Malého detailu si všimnuli jejich zvídaví fanoušci.

Na vánočním snímku můžete vidět celou rodinu – Davida, Victorii, syny Cruze, Brooklyna, Romea a nejmladší dcerku Harper u vánočního stromku. Zkuste se ale na snímek důkladně podívat. Že nevidíte nic neobvyklého?

Když se zadíváte na jejich chodidla, uvidíte, že David stojí na špičkách, aby se vyrovnal svým synům, především Romeovi. David měří 180 centimetrů a jak už komentoval u společných fotek z nedávné akce UNICEF, Romeo jej přerostl a měří minimálně 185 centimetrů – alespoň v tomhle svého otce už pokořil.

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek

Osobnosti

Jessica Simpson zhubla po porodu neuvěřitelných 45 kilogramů. Předvedla se v upnutých šatech

Published

Výkyvy váhy byly v posledních letech pro Jessicu Simpson typické, ovšem nyní vypadá lépe než kdy jindy. Po třetím porodu se slavné zpěvačce a podnikatelce podařilo shodit neuvěřitelných 45 kilogramů a vypadá naprosto úžasně. Své sexy křivky nově předvedla v upnutých šatech.

Jessica aktuálně pověsila zpěv na hřebík a věnuje se kromě mateřství také svému podnikání – má vlastní značku oblečení. A není proto divu, že ji v jejích modelech můžete vidět opravdu často, ostatně kdo by byl pro ni nejlepší modelkou, když ne ona sama?

Jessica je již trojnásobnou maminkou, před 9 lety porodila dceru Maxwell, dále má 8letého syna Aceho a teprve 2letou dcerku Birdie. Jak sama uvedla, její poslední těhotenství bylo velmi náročné, naštěstí se jí po porodu podařilo přebytečná kila rychle zhubnout a nyní vypadá úžasně.

Na její postavě se také jistě projevilo to, že již 4 roky Jessica abstinuje – dříve byla závislá na alkoholu a lécích. To naštěstí už odvál čas a úspěšná podnikatelka se může naplno věnovat své rodině a práci, která ji naplňuje.

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek