Connect with us

Osobnosti

Kamila Nývltová ukázala fotku v plavkách a vzkázala: Je mi jedno, co si o mém těle myslí ostatní

Zpěvačka Kamila Nývltová dlouhou dobu řešila svou váhu, pracovala na vysportované postavě a brala si osobně, co si o jejím těle myslí ostatní. Nyní dle svých slov dospěla do nové etapy svého života a názory druhých lidí jsou jí “úplně u p*dele”. Právě tímto způsobem okomentovala svou nejnovější fotku v plavkách, kterou sdílela na Instagramu.

Zdroj fotky: Profimedia

Kamila Nývltová na Instagramu popsala, že její tělo toho má za sebou opravdu hodně. Hubla do kostýmů i na focení, hladověla, přejídala se, přibírala a zase hubla a rovněž se nenáviděla za to, jak vypadá. Často se ostatních ptala, jestli není opravdu tlustá. Možná s věkem změnila své vnitřní nastavení a naučila se přijímat jinak.

“Tak a tohle jsem já, jmenuju se Kamila a ano i já si tohle nosím v hlavě. Dlouho jsem se snažila vypadat tak, jak by to bylo dobré, protože kdybych se nesnažila být “ta dokonalá”, co by si přece řekli ostatní? Ano je až moc hubená, … tyjo, ta zase přibrala, … já mám asi právě pocit, že jsem dospěla k novému závěru a nové etapě svého života, “že mi to je asi úplně u prdele”. Týjo, já to normálně řekla,” okomentovala Kamila Nývltová svou instagramovou fotku v plavkách.

Zpěvačka dále vysvětlila, že její instagramový post o body positivity vzniká kvůli tomu, že na ni v poslední době vyskakují příspěvky o anorexii, bulimii nebo sebepoškozování. S těmito problémy přitom bojují nejen mladé dívky, ale i zralé ženy, a mají se s tím, čím prochází, strach někomu dalšímu svěřit.

“Je mi to líto, že někoho toto téma užírá a bojuje s tím každou minutu, ale i kdyby si tohle někdo přečetl a dodalo mu to odvahu. A kdyby cokoliv, tak já tu jsem a budu poslouchat !!!!!!!! Cokoliv mi kdokoliv může napsat! Věřte, že jsem si prošla svým… takže ŽENY MOJE!!!! Jsme nádherné, každá jsme originál a žijme v souladu s tím nejlepším pro sebe a všeho s mírou !!!!!! JSEM NA VŠECHNY PYŠNÁ A BŘICHO, ZADEK, ŠPEKY, CELULITIDU, VRÁSKY, a další máme každá,” dodala Kamila Nývltová na závěr.

Zdroj: Instagram.com/kamila_nyvltova