Connect with us

Bydlení a domácnost

Kdy zdobit vánoční stromeček? Lela Ceterová to zvládla už v listopadu

Řada lidí zdobí vánoční stromek v podvečer 23. prosince nebo ráno na Štědrý den. Aby si užili nádherný vánoční čas, spousta nedočkavců si pořizuje vánoční stromek mnohem dříve. Jedním z nich je také Lela Ceterová (provdaná Vémola), která se na Instagramu pochlubila čerstvě nazdobeným stromečkem už 20. listopadu.

Zdroj fotky: Profimedia

Manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly, Lela, se již nemůže dočkat na příchod Vánoc, které patří k nejkrásnějším obdobím v roce. Aby si toto čekání se svou rodinou co nejvíce zpříjemnila, nazdobila vánoční stromeček už nyní.

Na svém instagramovém profilu se 20. listopadu pochlubila nádherným stromkem laděným do bílé a zlaté barvy. Vedle tohoto vánočního stromečku nechybí také zvířátka a Mikuláš se svými pomocníky.

“Pomalu přichází vánoční čas. A brzy bude klepat za dveřmi Mikuláš. Já jsem se rozhodla už předčasně nastrojit stromeček a udělat výzdobu za pomoci mé maminky, která přijela z Bratislavy i s tátou. V dobré společnosti se zdobí při dobrém červeném víně jako od ruky. Tentokrát jsem zvolila jednoduchou eleganci. Máte už i vy výzdobu?” zeptala se Lela Vémola svých instagramových sledujících.

Lidé bývalou slovenskou playmate pochválili za nádhernou sváteční výzdobu. Někteří se také přidali, že vánoční stromek doma již mají nebo jej budou zdobit o následujícím víkendu. Tito lidé totiž podle svých slov milují Vánoce a není nad to si díky dřívější výzdobě prodloužit vánoční čas a vychutnat si neopakovatelnou atmosféru.

Našla se i spousta lidí, která pod příspěvkem Lely Ceterové napsala, že zdobení vánočního stromečku nechávají na 23. prosince nebo přímo na Štědrý den.

“Začínám vánoční výzdobu prvním adventem a stromeček zdobíme den před Štědrým dnem a zasvítí poprvé až 24.12 společně s dárky,” napsala jedna ze sledujících. “Tak brzo? Mám dojem, že se na vše moc spěchá. Třeba si užívat čas před Vánoci – teď se teprve uklízí a pak peče a stromeček byl vždy den před Štědrým dnem,” podotkla další sledující s tím, že Lela Vémola nazdobila vánoční stromeček až příliš brzy. 

Zdroj fotky: Shutterstock

Kdy je tedy nejlepší ozdobit vánoční stromeček? Oba tábory to pod instagramovým příspěvkem manželky Karlose Vémoly pěkně rozjely a pustily se do sebe.

“Copak není úplně jedno kdy, kde, kdo a co (ne)zdobí ?! Vy to tady rozjíždíte, jako kdyby na tom stál celý svět….Někdo naopak miluje vánoční atmosféru, tak zdobí třeba už začátkem listopadu…Někdo ctí tradice nebo je ze staré školy, tak zdobí na Štědrý den / den předtím. No a jak byste pak brblali, kdyby někdo zdobil snad den po Štědrém dni? Prosím vás, buďte rádi, že nám ty Vánoce ještě nezakázali a hoďte se do klidu,” rozsekl instagramovou při jeden ze sledujících.

Zdroj: Instagram.com/lela_ceterova_official