Connect with us

Osobnosti

Komentáře slečny v Big Brotherovi 2023 jsou hrozné, kritizují lidé a volají po jejich zrušení

Jednotlivými díly reality show Big Brother diváky provází mluvený ženský hlas. Ne každého se však tyto komentáře slečny či paní zamlouvají. Zvlášť lidé na sociálních sítích volají po jejich zrušení, neboť jim to při sledování Big Brothera velmi vadí.

Zdroj fotky: Shutterstock

Dámský hlas, který provází Big Brotherem, některé lidi zvedá doslova ze židle. Lidé na sociálních sítích si nejčastěji stěžují na jeho fádnost a monotónnost, která hraničí s nudou. 

“Prosím vyměnit tu slečnu co to komentuje, to se nedá poslouchat,” napsal například jeden ze sledujícím pod instagramovým příspěvkem moderátora Big Brothera, Míry Hejdy. “Ta paní, co to komentuje, by do toho mohla dát alespoň špetku emocí,” přidala se další sledující.

Většina lidí se shoduje na tom, že se tyto komentáře mluvené ženským hlasem do Big Brothera příliš nehodí. Někteří tuto slečnu či dámu označují jako uspávačku hadů, jiným její mluvený projev připomíná způsob dabingu zlaté éry devadesátých let. 

“Šílený hlas BB a šílený hlas paní co nám hlásí denní, noční a ranní čas… Myslím, že ten hlas znám z YouTube, kde komentuje uplne s..y. Opravdu bída,” napsal na Instagram další divák Big Brothera 2023. “Ta komentátorka je katastrofa, mluví jak robot,” doplnil jej další fanoušek Big Brothera.

Najdou se i tací, kteří by v dílech Big Brothera chtěli raději slyšet komentáře herce Vaška Matějovského. Tento sympaťák byl nedílnou součástí nedávné řady Love Islandu, které propůjčil svůj hlas a kterou tedy díl po díle komentoval.

Zdroj: Instagram.com/mirahejda, Instagram.com/voyo_cz