Connect with us

Osobnosti

Lela Ceterová podstoupila zmenšení rtů. Co říkáte na výsledek?

Manželka bijce Karlose Vémoly, playmate Lela Ceterová, se rozhodla pro zmenšení rtů. V minulosti podstoupila několik estetických úprav, které se soustředily na jejich modelaci a zvětšení. Nyní si Lela Ceterová řekla, že méně je někdy více, a podstoupila zmenšení svého horního a dolního rtu. Výsledek následně po zahojení sdílela na Instagramu.

Zdroj fotky: Shutterstock

“Velmi dlouho jsem uvažovala nad zmenšením svých rtů. Dnes přišel ten den a odhodlala jsem se tento zákrok podstoupit. Myslím si, že mě menší rty omladily a zároveň mi zjemnily rysy ve tváři. Posuďte sami, výsledek je na konci videa. Co říkáte na tu změnu?” napsala Lela Ceterová na Instagram.

Slovenská playmate sdílela na sociální síti video ze samotného zákroku a následně se pochlubila také fotkou, na níž je vidět jasný výsledek. Instagramoví sledující Lelu za tento přístup velmi pochválili a uvedli, že jde rozhodně o změnu k lepšímu.

“Rozhodně ANO! Já jsem zastánce jakéhokoliv zdokonalování, někdo to dělá ve velkém, ale časem přijde na to, že už nejsou věci moderní. Přeju ti, Leli, dál všeho s mírou a menší rty za mě TOP, rozhodně tě udělaly mladší a jemnější. Krásná práce,” okomentovala proměnu Lely Ceterové brněnská podnikatelka Nela Slováková.

Lidé se dále shodli na tom, že Lela Ceterová v případě zmenšení rtů udělela nejlepší rozhodnutí, jaké mohla. I když chce podle nich člověk víc a víc, vše by mělo mít nějakou hranici. Někteří Lelu rovněž prosili, aby už nechodila na žádné další plastiky a vylepšení, protože je mladá krásná žena a další “zlepšováky” jí rozhodně nejsou třeba.

“Dobrý večer, paní Lelo, je super, že jste se takhle rozhodla! Nejkrásnější jsou holky, co jsou přírodní, ty jsou totiž originál a originál je jen jeden. Buďte svá a ne jako chodící kopie. Ještě bych nechala zmenšit prsa, vy jste drobná a ty vaše obří prsa k vaší postavě nesedí,” vzkázala manželce Karlose Vémoly jedna ze sledujících.

Zdroj: Instagram.com/lela_ceterova_official