Connect with us

Nezařazené

Lela Ceterová sdílela společnou fotku s maminkou. Hateři ji zasypali nechutnými urážkami

Tak tohle Lela Ceterová (provdaná Vémola) rozhodně nečekala! Na Instagramu ukázala společnou fotku se svou maminkou, které zároveň veřejně popřála k narozeninám. Reakce, které tato fotka způsobila, však bývalou slovenskou playmate pořádně zaskočily. Proč se lidé do Lely tak škaredě pustili?

Zdroj fotky: Profimedia

Lela Vémola sdílela na Instagramu společnou fotku se svou maminkou Marikou Ceterovou. Pod tímto snímkem napsala dojemný vzkaz, ve kterém své mámě popřála k 71. narozeninám.

“Dnes má moje maminka Marika narozeniny. Chci ti popřát co nejvíce zdraví a chci, abys věděla, jak moc jsi pro mě velkým vzorem. Velmi si tě vážím a obdivuji tě. Přivedla jsi mě na svět a díky tobě jsem tu. Dala jsi mi kus svého srdce, díky kterému jsem taková, jaká jsem. Udělala jsi ze mě dobrého člověka, za co ti velmi děkuji (…) Jsi pro mě tou nejdůležitější osobu a nevyměnila bych tě za nic na světě. Jsi jedinečná a jsem ráda, že jsi moje máma,” vyznala se své mamince ze srdce Lela Vémola.

Manželka Karlose Vémoly však rozhodně nečekala, že po sdílení tohoto příspěvku dostane na Instagramu ledovou sprchu. Hateři si ji v komentářích začali dobírat, že její maminka vypadá v 71 letech rozhodně lépe a působí přirozeněji. Další lidé naráželi na to, že Lela podstoupila plastické úpravy zevnějšku zbytečně, protože krásu má v genech.

“Maminka vypadá úžasně, za to na vás se dívat nedá. Jste jako vosková figurína. Škoda, že se ze sebe pořád snažíte udělat něco, co nejste,” dobírali si nepěkně Lelu někteří hateři.

Na druhou stranu, nechutné urážky, které se objevily pod Leliným postem, spoustu lidí nadzvedlo ze židle. “Opravdu tohle napíše žena ženě? Že je Lela jako UFO, vosková figurína? Co je vám proboha do toho! Zamyslete se už opravdu nad sebou, ženský! Kdyby se aspoň staral každý o sebe a o svůj vzhled!” Zastávali se lidé Lely Vémoly na Instagramu.

Zdroj: Instagram.com/lela_ceterova_official