Connect with us

Osobnosti

Lela Ceterová ukázala přirozenou sestru a maminku. Takto by vypadala bez plastik

Manželka MMA bijce Karlose Vémoly, Lela, otevřeně mluví o tom, že od svých 18 let podstoupila nespočet estetických a plastických úprav svého zevnějšku. Spousta lidí si proto pokládá otázku, jak by vypadala bez plastik. Odpověď přinesla sama Lela Ceterová (provdaná Vémola), která na Instagramu zveřejnila fotku se svou sestrou a rodiči.

Zdroj fotky: Profimedia

O druhém říjnovém víkendu se konal ve slovenské Bratislavě Oktagon 47, na který přišla svého manžela Karlose Vémolu podpořit jeho manželka Lela. Vzala s sebou také další část své rodiny, a to sestru a rodiče.

Lela Vémola sdílela při této příležitosti společnou fotku, na které byli její milovaní blízcí. “Moje největší lásky z Bratislavy. Milovaní rodiče a sestřička. Podporujeme mého manžela,” napsala k rodinnému snímku Lela na Instagramu.

Sledující na rodinné fotce na první pohled upoutala Lelina přirozeně krásná sestra a také maminka, které dle komentářů zřejmě nevyhledávají estetické a plastické úpravy svého zevnějšku. Někteří lidé rovněž podotkli, že má Lela Vémola krásný genetický základ a že je velká škoda, že se uchýlila k plastikám.

“Máte krásnou přirozenou sestru a maminku…”, “Krásná přirozená sestra, maminka taky kočka.”, “Všechny 3 pěkné kočky, jen holt Lela tíhne k extrémům. Škoda, takový krásný genetický základ.” Zaznělo například v komentářích.

Zdroj: Instagram.com/lela_ceterova_official