Connect with us

Děti a rodina

Lindsay Lohan porodila své první dítě. Její chlapeček má arabské jméno Luai

Americká herečka Lindsay Lohan se ve svých 37 letech stala novopečenou maminkou. Bývalá průšvihářka přivedla na svět syna, kterému spolu se svým manželem dala velice neobvyklé jméno. Chlapeček Lindsay Lohan se jmenuje Luai, což v arabštině znamená štít nebo ochránce.

Zdroj fotky: Shutterstock

Lindsay Lohan, která ještě před deseti lety vymetala jeden večírek za druhým a pravidelně plnila stránky bulváru, obrátila o 180 stupňů. Loni v dubnu se provdala za kuvajtského bankéře Badera Shammase, se kterým žije poklidným partnerským životem. 

Zamilovaným manželům se nyní v Dubaji narodil syn Luai, a tak se z nich stala kompletní rodina. 37letá Lindsay Lohan má své divoké roky již zjevně za sebou a jako novopečená maminka jenom září.

„Lindsay Lohan a její manžel Bader Shammas přivítali krásného zdravého syna jménem Luai. Rodina si teď užívá neskutečné lásky,“ potvrdil pro magazín Page Six manažer Lindsay Lohan.

Své prvorozené dítě přivedla Lindsay Lohan na svět v Dubaji ve Spojených arabských emirátech dle odhadů světových médií v pondělí 17. července 2023. Všichni fanoušci se v tuto chvíli těší, až jim herečka svého synka osobně představí přímo na Instagramu. Její chlapeček přitom dostal arabské jméno Luai, což lze přeložit jako ochránce nebo štít.

Zdroj: Unilad.com, Pagesix.com