Connect with us

Osobnosti

Lucie Benešová podstoupila další plastiku. Co si nechala upravit tentokrát?

Je to už 25 let, co si nechala Lucie Benešová upravit svá ňadra silikonovými implantáty. A po letech se znovu svěřila do rukou zkušeného plastického chirurga. Co si nechala upravit tentokrát? Jde o zákrok, který podstupuje v posledních letech mnoho žen. A není divu.

Zdroj fotky: Shutterstock

Představitelka bývalé prostitutky Rózy se seriálu Slunečná se rozhodla pro úpravu horních očních víček. „Odhodlala jsem se společně s mojí kamarádkou Dášulou na ufiknutí víček, páč chceme být věčně mladé a hlavně krásné do toho roku 2022,“ napsala k fotce, kde je vidět, že se po zákroku ještě zotavuje.

„Zákrok má výhody v tom,že se teď pár dní nemusím vůbec líčit a i přes to mám parádní modrý stíny a vypadám jako sexy Egypťanka. No sexy….hahaha,to asi moc né. Snad mě pak poznáte,“ ještě pokračovala a jak jde vidět, ze zákroku má opravdu radost.

„Dnes je to 3 den po víčkách a vyrážím poprvé mezi lidi a už jsem si i šmrncla pusu-bez ní ani ránu. Jsem jako špionka nebo filmová hvězda v utajení.Milé ženy(popř i muži),odpovím vám najednou na vaše časté otázky týkající se operace očních víček,“ připsala k dalšímu příspěvku, ve kterém zodpovídala zvídané otázky.

Zdroj: Instagram.com