Connect with us

Bydlení a domácnost

Lucie Benešová staví novou chalupu v Jizerských horách. Na Instagramu ukázala, jak stavba poloroubenky pokračuje

Herečka Lucie Benešová se pustila do stavby nové chalupy v poloroubeném stylu, která bude stát v Jizerských horách. Zatímco v září na místě jejího vysněného bydlení stála základová deska, nyní už Lucie Benešová ukázala obvodové zdi. Její chalupa, které říká pracovně Beneška, se už rýsuje.

Zdroj fotky: Shutterstock

“Jupí, základová deska hotová, roubenka Beneška má na čem stát a jdeme na to! Držte palce, jedeme z kopce. Budu to s vámi občas prožívat, páč je to teď můj svět. Snad to vydržíte,” napsala v září Lucie Benešová na Instagramu.

Jak to se stavbou její vysněné poloroubenky v Jizerských horách vypadá v současnosti? Velmi pokročila. Jak se herečka pochlubila na sociálních sítích, rýsují se už obvodové zdi, okna i dveře.

“Tak nám nasněžilo do kuchyně. Ale je tu parádně v těch Jizerkách. Krásný víkend,” okomentovala na Instagramu aktuální fotku své chalupy, která se se již postupně rýsuje.

48letá herečka si před lety v Jizerských horách koupila společně s manželem Tomášem Matonohou chalupu, kterou vlastními silami zvelebili. O kousek dál pod touto chaloupkou si hvězdní manželé pořídili další pozemek, kde nyní Lucie Benešová staví svou vysněnou poloroubenku Benešku.

Zdroj fotky: Shutterstock

Vzhledem k tomu, že venkovní teploměr aktuálně ukazuje teploty pod nulou, Lucie Benešová stavbu své chalupy přerušila a hodlá se do ní naplno vrhnout opět na jaře.

“Už se nemůžu dočkat až na jaře budeme pokračovat! A její malá roubená sestra nad ní se těší, až bude postavena její kámoška. Teď nám začíná mrznout, tak je lepší stavbu Benešky plánovat spíš od krbéčku se svařákem. Radostně skáču do budoucí roubené jizby a jdu nám malovat plán kuchyně. Krásnou neděli z Jizerek,” vzkázala svým instagramovým sledujícím Lucie Benešová.

Zdroj: Instagram.com/lucibenesova_official