Connect with us

Osobnosti

Lucie Vondráčková sdílela fotky s mladším přítelem. Jste krásný pár, pochválili je fanoušci

Zpěvačka Lucie Vondráčková svůj vztah se zápasníkem Zdeňkem Polívkou, který je mladší o 18 let, s veřejností na sociálních sítích příliš nesdílí. Tentokrát ale udělala výjimku a na svém Instagramu postovala celou sérii společných fotek. Zamilovanost z nich jenom čiší a dohromady jim to moc sluší, co říkáte?

Zdroj fotky: Shutterstock

Lucie Vondráčková si svůj milostný život střeží jako oko v hlavě. Všechny proto mile překvapilo, když na Instagramu zveřejnila hned několik společných fotek se svým mladším partnerem Zdeňkem Polívkou.

„Líbilo se nám, že je to pro dobrou věc. Je to akce Oktagonu a jmenuje se V každém z nás je bojovník. Takže jsme si říkali, že se zapojíme rádi, protože když ty energie můžou pomoct, tak proč ne. Někoho to napadlo dobře a ve správný okamžik,“ vysvětlila pro Super.cz 43letá zpěvačka, proč se rozhodla pro společné focení se svým přítelem.

I když šlo o charitativní záležitost, Lucii Vondráčkové a Zdeňku Polívkovi to na společných fotkách velmi sluší. Na snímcích nechybí ani obětí nebo polibek. Na jedné fotce také zápasník dokazuje, jak svou přítelkyni s láskou doslova na rukou nosí.

Společné fotky 43leté Lucie Vondráčkové a o 18 let mladšího Zdeňka Polívky vzbudily na sociálních sítích spoustu pozitivních ohlasů. Jejich instagramoví sledující si myslí, že jim to spolu neskutečně ladí a že jsou krásný pár. A přejí jim do společného života také spoustu štěstí.

Zdroj: Instagram.com/lucievondrackovaofficial, Super.cz