Connect with us

Osobnosti

Luxusní vila z Big Brothera 2023 se nachází v Bulharsku. Má jenom jeden záchod a nulové soukromí

Druhá řada reality show Big Brother se v roce 2023 nenatáčí v Česku ani na Slovensku. Kde je tedy vila z Big Brothera 2023? Jak uvedla slovenská TV Markíza, účastníci letošního Big Brothera bojují o výhru 2,5 milionu korun v luxusní vile, která se nachází přímo v hlavním městě Bulharska, Sofii. Čím je tato vila výjimečná?

Zdroj fotky: Shutterstock

V bulharské vile soutěžící sleduje 53 kamer

Po 18 letech se na televizní obrazovky v Česku i na Slovensku vrátila úspěšná reality show Big Brother. V luxusní vile Big Brothera, která stojí až v Bulharsku, našlo na začátku soutěže útočiště 16 účastníků.

Ve vile je sleduje celkem 53 kamer, a to 7 dní v týdnu, 24 hodin denně. V tomto domě přitom nenajdete jediné místo, kde by nebyly kamery. Česko-slovenský Big Brother 2023 potrvá 2 měsíce a jenom jeden soutěžící si z vily odnese výhru ve výši 2,5 milionu korun.

Spaní v jedné místnosti a pouze jeden záchod

Vila Big Brothera, kterou najdete v bulharském hlavním městě Sofii, je skutečně moderním a prostorným bydlením rozkládajícím se na ploše 350 metrů čtverečních. Soutěžící využívají obrovský obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyní. Užívají si také fitko nebo luxusní wellness s bazénem. Samozřejmě mají k dispozici také zásobárnu a venkovní dvůr se zahradou.

Zdroj fotky: Shutterstock

Co už tak cool ve vile Big Brothera 2023 není? Soutěžící spí společně v jedné místnosti, a navíc mají pouze jednu koupelnu a jeden záchod, což je opravdu velký problém. Za skleněnou stěnou ve společné ložnici se pak nachází soukromá ložnice s jednou postelí, ve které vždy bydlí současný pán domu – ten si kromě této výhody může užívat i samostatnou koupelnu.

Tradiční zpovědnice, přibyly tajemné a skryté místnosti

K luxusní vile patří také – stejně jako v první řadě Big Brothera 2005 – zpovědnice. Právě zde mají soutěžící jediný osobní kontakt s Velkým bratrem a můžou si s ním promluvit v klidu o samotě. Novinkou druhé řady Big Brothera 2023 je tajemná místnost a skrytá místnost. Jejich využití se diváci dozví v průběhu reality show.

Zdroj: Odzadu.startitup.sk, Markiza.sk, Super.cz, Blesk.cz