Connect with us

Láska a vztahy

Makhmud Muradov promluvil o svatbě se Sabinou z Love Islandu. Co se chystá?

Po svatbě s Makhmudem Muradovem snila už jeho bývalá partnerka Monika Bagárová, která má s tímto MMA zápasníkem dcerku Rumiu. Jak to má Mach aktuálně se vztahem a případnou svatbou se svou současnou přítelkyní, influencerkou Sabinou Karáskovou? O tom blíže pohovořil v pořadu TALK!.

Zdroj fotky: Shutterstock

MMA zápasník Makhmud Muradov, který spokojeně randí s účastnicí reality show Love Island Sabinou Karáskovou, v pořadu TALK! promluvil o tom, že se v současné době nebrání žádným možnostem.

“Spíše se bavíme o rodině než o svatbě. Řešíme, co si přejeme pro budoucnost. Já osobně nemám velkou chuť na svatbu, ale jestli je pro naši rodinu důležitá, nebráním se. Další dítě mi také nevadí,” přiznal se otevřeně Makhmud Muradov.

Jak by měla svatba Makhmuda Muradova a Sabiny z Love Islandu vypadat? “Když budeme dělat svatbu, tak budeme mít tak pět set lidí. Jednoho pozveš a je to hned plus dva. Nemůžu říct ne. Takhle to u nás je,” podotkl MMA zápasník.

Makhmud Muradov si prošel bouřlivým rozchodem se zpěvačkou Monikou Bagárovou, s níž má dceru Ruminku. Následně se začal objevovat po boku influencerky Sabiny Karáskové, která se do povědomí veřejnosti dostala díky účinkování v reality show Love Island.

Vztah Makhmuda Muradova a Sabiny z Love Islandu z počátku působil jako krátký románek, ale opak je pravdou. Oba dva to myslí vážně a vzhlížejí směrem do budoucnosti. Makhmud vzal dokonce Sabinu do své rodné země Uzbekistánu a představil ji zde své rodině.

Zdroj: Tn.nova.cz, Tv.nova.cz, Fakta.today