Connect with us

Top stories

Máma s dcerou, které se oblékají jako dvojčata, válcují Instagram. Společný účet je jejich hlavní obživou

Maminky a jejich dcery se jednou za čas rády oblékají podobně. V případě Christy Orveland z americké Floridy a její dcerky Elly je to však jiný level. Tato maminka a její dcera se jako dvojčata oblékají den co den a své fotky pravidelně postují na Instagramu. Christy dokonce opustila práci servírky, protože se z její záliby stalo živobytí.

Zdroj fotky: Shutterstock

Fotky 33leté americké maminky Christy Orveland a její 7leté dcerky Elly se staly na Instagramu doslova virální. Jak maminka, tak její holčička si jsou podobné jako vejce vejci. Mají dlouhé blond vlasy a modré oči.

Co je však v jejich případě nejzřetelnější, na společných fotkách jsou oblečeny jako dvojčata. Právě proto mají na Instagramu více než sto tisíc sledujících.

Christy Orveland vždy snila o tom, že bude pracovat z domova a díky tomu bude moci trávit více času se svou dcerkou Elly. Jak sama přiznává, úspěšné proniknutí do instagramového světa byla jedna velká náhoda. Díky tomu však mohla 33letá Christy opustit práci servírky a naplno se věnovat své dceři.

Američanka Christy Orveland, která je svobodnou maminkou, si založila instagramový profil, když byly její Elly tři roky. Když postovala fotky sama sebe, počet sledujících jí nenarůstal, jak by si představovala.

Obrat však nastal, když Christy Orveland začala na Instagramu zveřejňovat snímky se svou dcerkou, na kterých jsou oblečené jako dvojčata. Počet sledujících raketově vzrostl, díky čemuž se mohl stát Instagram pro svobodnou americkou maminku její hlavní obživou.

“Připadám si jako ve snu. Že dokážu tímto způsobem pracovat na plný úvazek, přineslo mně a mé dcerce lepší život. Vždy jsem se chtěla věnovat rodině a nyní můžu s Ellou trávit víc času,” napsala Christy Orveland o svém instagramovém podnikání, které je pro ni prací i koníčkem.

Malou Elly zatím focení baví. Její maminka však uvedla, že až bude starší, nechá jí volnou ruku v tom, aby si sama řekla, zda v něm chce pokračovat, nebo ne.

Zdroj: dailymail.co.uk