Connect with us

Osobnosti

Markétě Konvičkové lidé píšou, že je tlustá a ošklivá. Zpěvačka se hatům postavila čelem

Rodačka z Třince Markéta Konvičková je talentovanou zpěvačkou s krásným hlasem. Ač letos v květnu oslavila teprve 28 let, má za sebou velmi náročné období. Před lety bojovala se vzácným nádorem vaječníku, což se podepsalo na jejím zdraví i vzhledu. Toho si však nejsou vědomi někteří lidé, kteří zpěvačce píšou, že je tlustá a ošklivá.

Zdroj fotky: Shutterstock

Markéta Konvičková již roky musí čelit velmi nepříjemným hatům. Někteří lidé totiž této bývalé onkologicky nemocné ženě píšou, že je botoxová královna a alkoholička, nebo se jí vysmívají, že je tlustá a ošklivá. Pomyslný pohár však přetekl a talentovaná zpěvačka se ke všem nenávistným komentářům vyjádřila na svém instagramovém profilu.

“Víte… Je vás tady 220.000 a já si vážím každého z vás. To, že mi lidi nadávají a píšou, že jsem tlustá, ošklivá, mám hnusnou pleť a já nevím co všechno… Pal to čert… Já už jsem četla na svou osobu za těch 13 let pěvecké kariéry i horší věci… Taky bych se na to vlastně mohla vykašlat a užívat si dovolenou s rodinou… Ale právě proto, že jsem v pohodě a mám čistou hlavu, tak chci reagovat…,” napsala svým sledujícím instagramový vzkaz Markéta Konvičková, která aktuálně tráví se svým partnerem a dcerkou Amálkou dovolenou na řeckém ostrově Kréta.

Zpěvačce původem z Třince nepřijde v pořádku, jakým způsobem se k sobě dnešní lidé chovají. Zábrany podle Markéty Konvičkové ztrácejí zejména na sociálních sítích, kde dokážou být navzájem velmi neslušní až hrubí. Jako příklad za vše uvedla komentář, který jí napsala jedna 41letá sledující.

“ Teď mi akorát napsala 41 letá paní komentář, že jsem ošklivá jak půlnoc a kde můj partner nechal oči… No… Ještě, že já mám oči v pořádku, vybrala jsem si partnera nejlíp jak jsem mohla a Amálka není ošklivá po mě a nebude muset čelit takovým lidem… Jen by mě zajímalo… Jak se asi bude chovat dcera nebo syn téhle 41 leté ,,možná“ maminky? Co bude psát on/ona, když uvidí takový přístup svých rodičů?” zeptala se ostatních nechápavě Markéta Konvičková.

Tato krásná žena dodala, že podle názoru její kamarádky je zbytečné vychovávat cizí lidí. Markéta Konvičková s tímto názorem nesouhlasí. “I kdyby se jen jeden člověk měl nad tím pozastavit a ovlivnilo by to jeho komentář, má to smysl. Je naprosto v pořádku, že věci nesdílíme stejně, ale zkusme to prosím vyjádřit slušně,” dodala talentovaná zpěvačka.Zdroj: Instagram.com/marketakonvickova