Connect with us

Láska

Martina Balogová je zasnoubená. V den jejích narozenin přišla žádost o ruku

Pro Martinu Balogovou, kterou si všichni pamatujeme z pěvecké soutěže Superstar, si její přítel přichystal opravdové překvapení. 11. listopadu slavila Martina své 43. narozeniny, na které zcela jistě nikdy nezapomene – přímo na jevišti pražské Reduty jí její přítel František požádal o ruku.

V den svých narozenin zažila Martina Balogová romantické překvapení v podobě žádosti o ruku. Její přítel František před ní poklekl na pódiu pražské Reduty. Nejprve své snoubence podal květiny a následně přišla osudová otázka.

Lidé v sále začali samozřejmě tleskat a výskat. A jak zásnuby dopadly? Dojatá Martina svému příteli řekla „ano“.

Martina Balogová se proslavila díky účasti v pěvecké soutěži Superstar. Po skončení soutěže se snažila prorazit a vybudovat si vlastní kariéru, což se tak úplně nepovedlo. Z předchozího vztahu má Martina syna Pepu, se kterým dle slov zpěvačky její přítel velmi dobře vychází.

Zdroj: Instagram.com

Láska

Agáta Hanychová se rozešla s přítelem Jirkou. Po rozvodu jí vztahy nevychází

Published

Modelka Agáta Hanychová je opět sama. Po rozvodu s manželem Jakubem Prachařem jí vztahy příliš nevychází. Přitom dle slov modelky vztah s Jiřím Hellerem měl být ten pravý, bohužel se po pár měsících rozešli.

Agáta od rozvodu vystřídala již řadu partnerů, avšak žádný ze vztahů jí nevydržel déle než tři měsíce. Jinak tomu není ani v případě Jiřího Hellera – ani ten tříměsíční zkušebkou neprošel.

„Prostě spolu nejsme. To se tak stane. Jestli chcete, můžete mu napsat,“ odpověděla Agáta na svém Instagramovém profilu zvídavým sledujícím. Proč vztah ztroskotal však modelka neprozradila.

„Myslím si, že některé otázky by se vůbec neměly pokládat. To je každého soukromá věc. Takže k tomu já se vůbec vyjadřovat nebudu. Ale jsem spokojená,“ pokračuje Agáta. Dle jejích slov je prý sama již měsíc. Proč jí po rozvodu žádný ze vztahů nevyšel není jasné. Budeme jí ale držet pěsti, aby konečně našla toho pravého.

Zdroj: Instagram.com

Zobrazit článek

Láska

Kim Kardashian už není single. Randí s o 13 let mladším hercem

Published

Světem sociálních sítí proletěla žhavá novinka. Kim Kardashian po rozchodu se svým manželem už není single! Aktuálně tvoří pár s o 13 let mladším hercem a komikem Petem Davidsonem, který však nemá tu nejlepší pověst.

Hvězda reality show Keeping Up With Kardashians a průkopnice plných zadečků Kim už není sama. Podle dostupných informací webu Daily Mail by měla tvořit pár s hercem Petem Davidsonem, který je však trochu záletník. Poprvé je média spolu viděla už 29. října letošního roku.

Avšak až nyní svůj vztah konečně potvrdili. Herec měl údajně být ten, kdo Kim pozval na soukromou večeři. Od té chvíle spolu byli vídání čím dál častěji.

Tuto středu, 17. listopadu, byli spatřeni, jak se drží ruku v ruce v Palm Spring, kam odjeli oslavit hercovi narozeniny. Kim letos v únoru podala žádost o rozvod se svým manželem rapperem Kanye Westem, se kterým má čtyři děti.

Jde tak o první oficiální vztah, který Kim od podání žádosti má. Ani Kanye nezahálel a aktuálně se vídá s 22letou modelkou Vinetrií.

Zdroj: Instagram.com, Dailymail.co.uk

Zobrazit článek

Láska

Dcera zesnulého Paula Walkera se vdala. K oltáři ji vedl jeho nejlepší kamarád

Published

Dcera zesnulého Paula Walkera 22letá Meadow se vdala. Svatba proběhla jen chvíli po oznámení zásnub a jejím manželem se stal herec Louis Thornton-Allan. Nevěstu k oltáři bohužel nemohl vést její otec, a tak se této role hrdě zhostil Walkerův nejlepší přítel a kmotr krásné Meadow.

Je to jen pár měsíců, kdy pár oznámil, že spolu chodí. Chvíli na to oznámili zasnoubení a teď jsou už svoji. Svatba se konala v kruhu nejbližších přátel a rodiny v Dominikánské republice. Půvabnou dceru Paula Walkera k oltáři vedl jeho nejlepší kamarád a hollywoodský herec Vin Diesel.

V rozhovoru pro magazín Vogue Meadow uvedla, že se kvůli koronaviru jejich svatební plány trochu změnily. Kvůli koronavirovým opatření se svatby nemohla zúčastnit ženichova rodina, ani blízcí přátelé. Dvojice přesně věděla, jak by měl jejich „den D“ vypadat, a i přes značné komplikace byla svatba naprosto dokonalá.

Zdroj: Instagram.com, Vogue.com

Zobrazit článek