Connect with us

Top stories

Matka s dcerou z americké Kalifornie spolu mají nadstandardní vztah. Spoustě lidem to přijde až nevhodné

Nevypadají jako matka s dcerou, ani se tak k sobě nechovají. 23letá Mariah a 47letá Sandra z americké Kalifornie působí jako dvě nejlepší kamarádky, které spolu mají nadstandardní vztah. Pouto mezi touto dvojicí je velmi zvláštní a řada lidí jej nechápe.

Zdroj fotky: Shutterstock

Pouto mezi matkou a dcerou může mít spoustu podob. Některé ženy mají mezi sebou celý život láskyplný vztah, některé si vůbec nerozumí. To vztah 23leté Mariah a její 47leté matky Sandry je jiný level.

Tyto krásné ženy se k sobě chovají jako nejlepší kamarádky. Nevyhýbají se konverzaci na jakákoliv (i intimní) témata, chodí na dvojitá rande a společně se účastní nejrůznějších party. A nejen to.

Když Mariah oslavila 18. narozeniny, nechaly si obě udělat umělá prsa ve stejné velikosti. Mariah a Sandra už několikrát absolvovaly rovněž společné sexy focení. Spoustě lidem toto pouto mezi matkou a dcerou přijde velmi zvláštní a podivují se na tím, že něco takového může vůbec fungovat. Mariah a Sandra si však z kritiky nic nedělají a užívají si společně strávený čas. 

“Mnoho lidí náš vztah považuje za neobyčejný. Bydlíme spolu a děláme spolu skoro všechno. Jsme si o mnoho bližší než většina matek a dcer, protože jednoduše neznáme hranice,” pověděla 23letá Mariah o svém vztahu k matce Sandře.

47letá Sandra má ještě jednu dceru, která má ke své matce očividně jiný vztah, protože se společných “seancí” nezúčastňuje. Mariah a Sandra budí všeobecně velké kontroverze. Tvrdí však, že rodina a přátelé jim fandí a považují jejich pouto za normální. A jaký názor na celou záležitost máte vy?

Zdroj: Thesun.co.uk