Connect with us

Osobnosti

Moderátor Big Brothera 2023 Míra Hejda převzal žezlo po Leoši Marešovi. Od lidí schytává, že je na soutěžící až moc hodný

První sérii Big Brothera, která se v roce 2005 vysílala v Česku, moderoval hvězdný Leoš Mareš. Pomyslné žezlo po něm převzal Míra Hejda, který provází druhou řadou této reality show. Jak se vám Míra Hejda jako moderátor Big Brothera 2023 líbí? Zvlášť na sociálních sítích si nelze nevšimnout, že co člověk, to názor.

Zdroj fotky: Profimedia

Moderátorem Big Brothera 2023 je sympaťák Míra Hejda. Určitě ho znáte třeba z Evropy 2, Óčka nebo televize Nova, kde se svou ženou Zorkou Hejdovou uváděl Snídani s Novou. Jeho manželka je mimochodem také ostřílená moderátorka. Určitě jste zaznamenali, že provázela letošní řadou Love Islandu.

Jak si zatím Míra Hejda coby moderátor Big Brothera 2023 vede? Názory lidí na sociálních sítích jsou různé. Stačí nahlédnout třeba na veřejné instagramové účty Míry Hejdy nebo Voyo_cz. 

Někteří sledující si výkon Míry Hejdy chválí. Najdou se však tací, kteří tvrdí, že je moderátor na soutěžící až moc hodný a měl by přitvrdit. Další zase říkají, že je Míra při moderování Big Brothera 2023 takový kožený, a doufají, že to ještě rozjede.

“Míra Hejda, skvělá práce. Jen mi trochu chybí hlas Vaška Matějovského z Love Islandu.”, “Míra Hejda mi přijde zatím takový kožený, tak snad se taky rozjede.”, „Já si nemůžu pomoct, Míru mám strašně ráda, ale zatím mi tam jako moderátor nesedí. Úplně bych si tam představila třeba i toho Vaška Matějovského, nebo Petra Havránka, nějakou takovou větší držku. Míra mi přijde na tenhle výběr soutěžících prostě moc hodný.” Objevilo se například na sociálních sítích.

Jak se vám Míra Hejda jako moderátor Big Brothera 2023 líbí? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Tv.nova.cz, Extra.cz, Instagram.com/mirahejda