Connect with us

Osobnosti

Moderátor Martin Čermák se stal potřetí tátou. Má patent na holky

Moderátor TV Nova je už trojnásobným tatínkem. Jeho manželka Simona porodila před několika dny holčičku, které dali jméno Lara. S novorozeným miminkem jsou již manželé Čermákovi z porodnice doma a užívají si rodinné pohody.

Zdroj fotky: Profimedia

“Laro, vítej na světě. 16. 1.,” oznámil moderátor Martin Čermák na Instagramu narození svého již třetího potomka. Záplava gratulací od spolupracovníků, přátel, známých a fanoušků na sebe následně nenechala čekat. 

Sympatický moderátor a jeho manželka Simona se tak stali dvojnásobnými rodiči. Vychovávají ještě společnou dcerku Medu, která se narodila před 11 měsíci. Martin Čermák je jinak trojnásobným tátou, neboť z předchozího vztahu má ještě dceru Elin.

Simona Čermáková rodila svou druhou dcerku v Centru porodní asistence v Litoměřicích. Jak její manžel Martin Čermák prozradil na Instagramu, byl u porodu, během kterého svou ženu plně podporoval. 

„Naprosto skvělý přístup, všichni profesionální a milí! Cítili jsme se tam jako doma. Zároveň nám jako jednomu z prvních párů u nás umožnili rodit na porodním gauči tak, že jsme mohli celý porod prožít spolu. Byl to neskutečně silný zážitek, a moment, kdy doktor položil čerstvě narozenou Larinku manželce na hrudník, budu mít v paměti už napořád,” napsal moderátor na Instagramu.

Martin Čermák dále poznamenal, že jeho manželka je velká hrdinka a porod zvládla senzačně. Manželé Čermákovi se ovšem dlouho v porodnici neohřáli a s novorozenou Larou jsou již doma. “A Medinka už Larince doma dělá velkou ségru,” dodal moderátor a nazapomněl na Instagram nasdílet aktuální fotky své novorozené dcerušky.

Zdroj: Instagram.com/martincermak_, Frekvence1.cz