Connect with us

Osobnosti

Moderátor Tomáš Zástěra bude tátou. Radostnou zprávou se pochlubil na Instagramu

Moderátor a bývalý soutěžící reality show Survivor Tomáš Zástěra se ve svých 44 letech stane poprvé tatínkem. Tuto přelomovou zprávu svého života sdílel na sociálních sítích. Pro sebe si ovšem nechává identitu partnerky, s níž miminko čeká.

Zdroj fotky: Profimedia

Z Tomáše Zástěry bude táta. O tuto radostnou novinku se s ostatními podělil na svém instagramovém profilu.

“Už se tě nemůžeme dočkat,” okomentoval moderátor a bývalý soutěžící reality show Survivor fotografii, na které se svou partnerkou společně drží snímek z těhotenského ultrazvuku. Jeho přítelkyně, oblečená do černých pletených šatů, si navíc hladí viditelné těhotenské bříško.

Identitu své partnerky, se kterou je Tomáš Zástěra ve vztahu od roku 2022 a se kterou čeká miminko, však před veřejností tají. Je tak jasné, že soukromí je pro tohoto sympaťáka velmi posvátné.

V každém případě po zveřejnění, že se stane poprvé tatínkem, začali Tomáši Zástěrovi a jeho přítelkyni lidé ve velkém gratulovat na sociálních sítích. Mezi nimi například i zpěvačka Martina Pártlová, moderátorka Iveta Lutovská-Vítová, herečka Nikol Leitgebová nebo moderátorka a influencerka Nikola Čechová.

“Jsi skvělej chlap, Tome. Vtipnej, nad věcí a uměl jsi i dojmout, protože přes ten sarkasmus, kterej na tobě miluju, máš obrovský srdce. Jestli to někomu přeju, tak tobě, protože už teď se ví, že budeš skvělej tatínek,” vzkázala Tomášovi Zástěrovi na Instagramu jedna z jeho sledujících.

Zdroj: Instagram.com/zasteratom