Connect with us

Osobnosti

Moderátorka Gabriela Lašková trpí ochromujícími migrénami. O pomoc požádala i své sledující na Instagramu

Zdraví je to nejdůležitější, co v životě máme. Toho si je vědoma také bývalá moderátorka FTV Prima Gabriela Lašková. Na Instagramu se ostatním veřejně svěřila, že ji trápí ochromující migrény spojené z nesnesitelnou bolestí a zvracením. Své sledující proto požádala, zda by jí neporadili, jak z toho ven.

Zdroj fotky: Shutterstock

Lidé, kteří trpí na migrény, si rozhodně dokážou představit, čím aktuálně Gabriela Lašková prochází. Migrény totiž dokážou pořádně zkomplikovat život a negativně ovlivnit jeho kvalitu.

“Migréna. Teď mi dala zabrat tři dny. Vždy v období před menstruací. Začne aurou, kdy mě doslova bolí vidět. Před očima mi blikají světla, takové oblouky, špatně vidím. Do dvaceti minut přijde bolest, tupá a neuvěřitelně silná,” popsala svůj zdravotní stav sympatická moderátorka.

Jelikož je Gabriela Lašková dvojnásobná maminka, není většinou možné, aby si vzala prášek a migrénu zaspala. “Vždy tu mám alespoň jednoho syna, takže si ten klid dovedete představit. Takže to vždy nějak přežiju mezi hračkami a těším se večer na postel,” napsala Gabriela Lašková v Instastories upřímně a zároveň poprosila své sledující, zda by jí nedoporučili neurologa a vhodné rady a tipy proti migréně. 

Na základě této osobní zpovědi o zdravotním stavu začala moderátorce chodit jedna zpráva za druhou. Lidé Gabriele Laškové doporučovali hořčík, CBD oleje, homeopatika, čínskou medicíny, akupunkturu, triptany, bylinky a hlavně návštěvu fyzioterapie a neurologie.

“Všem moc děkuju za včerejší reakce na téma “migréna. Jednak děkuju za velkou podporu a pak samozřejmě za vaše zkušenosti. Upřímně jsem nečekala, kolik z vás s ní má zkušenost. Hodně sil. Nejčastěji jste mě posílali do Thomayerovy nemocnice na neurologickou kliniku, takže tam začnu já,” vzkázala svým podporovatelům v dalším Instastories Gabriela Lašková.

Zdroj: Instagram.com/gabrielalaskovaofficial