Connect with us

Děti a rodina

Monika Bagárová dala Ruminku do školky. Bojuje ale se spaním

Zpěvačka Monika Bagárová na svém instagramovém účtu oznámila přelomovou zprávu ve svém životě a v životě své dcerky Ruminky. Tato roztomilá holčička, která bude mít letos v květnu 4 roky, totiž začala chodit do mateřské školy. Monika dle svých slov nechtěla Ruminku nikam tlačit a čekala na to, až přijde ten správný čas.

Zdroj fotky: Profimedia

“Moje malá školkačka. Dlouho jsem se rozhodovala, čekala na ten správný čas. Nechtěla jsem, aby plakala. Vím, že to k tomu často patří a rodiče nemají jinou možnost než děti do školky dát, aby mohli do práce. A většinou jsou dětičky po odchodu rodičů za 5 minut vysmaté a spokojené,” napsala Monika Bagárová na Instagram a připojila několik fotek své dcerky Ruminky. Na některých je tato malá holčička právě i v své školce, kde se sžívá s ostatními dětmi.

Oblíbená zpěvačka na sociálních sítích otevřeně napsala, že nijak netlačila na to, aby Ruminka nastoupila dříve do školky. Svou práci si totiž Monika Bagárová mohla pohodlně skloubit právě s celodenní péčí o svou holčičku.

Jak zpěvačka dále uvedla, obě dvě s Ruminkou vycítily, že nastal ten správný čas pro nástup do mateřské školy. “Svoji práci si dokážu maximálně přizpůsobit Rumince, ale cítila jsem, že už potřebuje kolektiv dětí, režim a hrát si se svými vrstevníky,” uvedla otevřeně zpěvačka.

S čím teď Monika Bagárová bojuje, je ale spánkový režim její malé dcerky. “Nejnáročnější je vstávání, někdy ji budím 40 minut. O půl 9 chodí spinkat, ale když po školce usne na 3 hodiny tak jako včera, tak večer usne ve 22:30. Co mám dělat, když odpoledne pláče, že chce spinkat? Jak to jde u vás? Jak dlouho vám trvalo si na vstávání a vše kolem zvyknout?” požádala zpěvačka o radu své instagramové sledující.

Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika