Connect with us

Osobnosti

Monika Bagárová se ukázala v mikádu. Vůbec vám to nesluší, bědují fanoušci

Zpěvačka Monika Bagárová se na Instagramu předvedla v novém účesu a rázem z toho obrovský poprask. Svým fanouškům sdílela fotku v krátkém mikádu s ofinou, ze kterého byli opravdu všichni do jednoho zaskočeni. A jak se Monika Bagárová v mikádu líbí vám?

Zdroj fotky: Profimedia

Monika Bagárová a mikádo. Pokud jste si zpěvačku v tomto účesu nikdy nedovedli představit, chyba lávky. Monika všem aktuálně vytřela zrak a předvedla se v kraťoučkém mikádu. Tato změna účesu je v jejím případě opravdu razantní.

Poznávacím znamením Moniky Bagárové byly vždy dlouhé rozpuštěné vlasy nebo uhlazený a nahoru vyčesaný culík. Tím, že se zpěvačka rozhodla pro mikádo, opravdu všechny překvapila. Fotky v tomto novém účesu totiž sdílela na svém Instagramu.

Moničin nový účes vyvolal obrovský poprask. Místo chvály však byla spousta jejích fanoušků nemile překvapena a zpěvačce v komentářích upřímně napsali, že tento účes jí vůbec nesluší a že v dlouhých vlasech vypadá mnohem lépe.

“Toto se nepovedlo,” napsala jedna ze sledujících. “Jsi krásná i s krátkými vlasy, ale dlouhé k tobě jdou prostě víc a mnohem víc ti sluší,” vzkázal na Instagramu Monice dále jeden fanoušek.

Jestli si ovšem myslíte, že se Monika Bagárová záměrně ostříhala na krátko, můžete si oddechnout. Jedná se pouze o paruku, kterou si zpěvačka vzala na natáčení svého nejnovějšího hudebního videoklipu. Dlouhá hříva jí tak nadále zůstává.

Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika