Connect with us

Osobnosti

Monika Bagárová si užívá v Karlových Varech s dcerou Ruminkou a přítelem Leonardem. Podívejte se, jak jim to sluší

Letošní Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech si nenechala ujít ani zpěvačka Monika Bagárová. Do lázeňského města se vypravila spolu se svou tříletou dcerou Ruminkou a přítelem Leonardem Lekajem. Během procházek kolonádou doslova všichni září štěstím.

Zdroj fotky: Shutterstock

Společnost Monice Bagárové na filmovém festivalu v Karlových Varech dělají nejen milovaná dcerka a přítel, ale také zbytek její rodiny. Do Karlových Varů přicestovali Moničini rodiče a sestra, se kterými si může užívat báječné chvíle.

Zpěvačka Monika Bagárová září na letošními karlovarském festivalu po boku svých blízkých obrovským štěstím. V loňském roce tomu ale bylo jinak. Právě v Karlových Varech, kde byla pracovně, přesně před rokem přiznala, že se rozešla s MMA zápasníkem Makmudem Muradovem, který je otcem její dcerky Ruminky.

„Rozešli jsme se. Každý si jde svou vlastní cestou, ale máme spolu nádhernou dceru, která je pro nás oba prioritou, a zůstáváme její milující rodiče,“ napsala přesně před rokem Monika Bagárová na svém instagramovém profilu.

Rok utekl jako voda a v životě Moniky Bagárové nastal obrat o 180 stupňů. Zpěvačka je opět zamilovaná a šťastná a my jí přejeme, aby toto její životní štěstí bylo nekonečné!

Zdroj: Instagram.com/bagarovamonika, Expres.cz, Extra.cz