Connect with us

Móda

Nejpřitažlivějším mužem světa 2023 je Patrick Dempsey. Herec z Chirurgů toto ocenění vůbec nečekal

Časopis The People zveřejnil žebříček nejsexy mužů planety pro rok 2023. Na vrcholu pomyslného žebříčku však nenajdete Leonarda Dicapria ani Brada Pitta. Nejpřitažlivějším mužem světa 2023 se stal herec Patrick Dempsey. Tato hvězda seriálu Chirurgové, která má na krku už 57 křížků, však toto ocenění vůbec nečekala.

Zdroj fotky: Shutterstock

Je tomu skoro dvacet let, co se herec Patrick Dempsey objevil poprvé na televizních obrazovkách v seriálu Chirurgové. Jako neurochirurg Derek McDreamy Shepherd si získal ženy z celého světa. Samozřejmě i díky svému atraktivnímu vzhledu a okouzlujícímu úsměvu.

Ač se mluvilo o tom, že Patrick Dempsey patří k nejatraktivnějším mužům světa, do dnešní doby jej nezdobila žádná konkrétní cena. Nyní se konečně dočkal. Časopis The People mu udělil titul nejsexy muže světa 2023.

“Jsem rád, že se to děje v tomto bodě mého života. Je hezké mít tento titul, moje ego to určitě nakoplo. Nikdy mě ale nenapadlo, že bych ocenění nejsexy muže roku někdy dostal,” uvedl 57letý herec Patrik Dempsey pro The People s tím, že titul nejpřitažlivějšího muže světa 2023 vůbec nečekal a velmi mile jej překvapil.

Jak dokazují komentáře na instagramovém profilu časopisu The People, ne všichni souhlasí s tím, že se Patrick Dempsey stal nejsexy mužem světa 2023. Objevily se například hlasy, že by tento titul pro letošní rok měl raději dostat například Pedro Pascal, Ryan Gosling nebo Oscar Isaac.

Souhlasíte s tím, že titul nejpřitažlivějšího muže světa 2023 získal herec Patrick Dempsey? Anebo byste si na jeho místě představovali někoho úplně jiného? Napište nám svůj názor do komentářů.

Zdroj: Instagram.com/people, People.com