Connect with us

Láska a vztahy

Nejstarší ze sester Kardashian se bude vdávat. Provdá se za slavného potetovaného bubeníka

Nejstarší sestra z klanu Kardashian se dočká vdavek. Kourtney Kardashian se bude vdávat a jejím nastávajícím nebude nikdo jiný než bubeník Travis Barker, se kterým tvoří pár teprve od února tohoto roku. Fotkou ze zásnub se Kourtney pochlubila na Instagramu.

Zdroj fotky: Shutterstock

K žádosti o ruku došlo tuto neděli v hotelu Rosewood Miramar v Kalifornii. Jen chvíli na to sdílela nejstarší sestra z rodu Kardashian na svém profilu fotku ze zásnub. K snímkům jen stručně, avšak výstižně, napsala „navždy“.

Travis před Kourtney poklekl při západu slunce na pláži. Zásnubám přihlíželi její sestry Khloé a Kim a její maminka Kris Jenner s přítelem Coreym Gamblem. I přesto, že Travis na první pohled působí jako pořádný drsňák, žádost o ruku byla ta pravá romantika.

Kourtney má za sebou desetiletý vztah se Scottem Disickem, se kterým má tři děti. Ten však slavnou modelku pravidelně podváděl a ona mu jeho úlety několikrát odpustila. Začátkem tohoto roku však oznámila, že tvoří pár se slavným bubeníkem a jak se zdá, konečně našla toho pravého.

Zdroj: Instagram.com