Connect with us

Osobnosti

Nela Slováková o smrti Matthewa Perryho: Svým necitlivým vyjádřením nadzvedla ostatní ze židle

Brněnská podnikatelka Nela Slováková to na sociálních sítích pěkně přepískla. Na Instagramu se vyjádřila o smrti hvězdy seriálu Přátelé, Matthewa Perryho, a nebrala si přitom servítky. Ve svém postu uvedla, že si za svůj odchod z tohoto světa může sám tím, že se zbytečně a sobecky upil k smrti.

Zdroj fotky: Profimedia

“Všechny věci se v životě dají řešit!!! Závislosti, užívání léků apod.!!! Jen slaboši je řešit neumí/nechtějí!!! Proto ani nevím, jestli mi je líto, že se opilý utopil ve vířivce!!! Pro své staré rodiče připravil na jejich stará kolena krásný dárek. Sobeckost největšího kalibru!! Pardon!” napsala zostra Nela Slováková svůj pohled na tragickou smrt Matthewa Perryho.

Vzápětí se na brněnskou podnikatelku, která je proslulá svou přímostí a ostrým jazykem, vznesla velká vlna hejtů. Lidé Nelu Slovákovou kritizovali za to, že se chová velmi necitlivě, a navíc předjímá příčinu smrti herecké legendy ještě před uzavřením oficiálního vyšetřování.

Že Nela Slováková vážně přestřelila, si uvědomila vzápětí. Svůj instagramový post, ve kterém se opřela do hvězdy seriálu Přátelé, následně smazala. Přesto již po internetu kolují kopie jejího vyjádření, které nadzvedá ze židle nejen milovníky seriálu Přátelé.

Za necitlivý názor se na Nelu Slovákovou spouští obrovská vlna kritiky. Lidé jí na sociálních sítích mimo jiné vzkazují, že nečekali, že by mohla klesnout tak hluboko a že o mrtvých by měla mluvit jenom dobře.

Zdroj: Instagram.com/nelaslovakova, Instagram.com/intelektualni_elita, Extra.cz