Connect with us

Osobnosti

Nikol Leitgeb už má napečené a nazdobené velikonoční perníčky: Někdo to rád barevné a s trochou éček

Herečka a influencerka Nikol Leitgeb se už nemůže dočkat velikonočních svátků. Že jsou u ní doma přípravy na Velikonoce v plném proudu, dokazuje nejnovější instagramová fotka napečených a nádherně nazdobených velikonočních perníčků nejrůznějších tvarů. Jak Nikol vzkazuje svým fanouškům, někdo to rád zkrátka barevné.

Zdroj fotky: Shutterstock

Dvojnásobná maminka Nikol Leitgeb již odstartovala přípravy na Velikonoce. Společně se svými dvěma syny se pustila do pečení perníčků a s výsledkem se následně pochlubila na Instagramu.

“Někdo to rád barevné,” napsala herečka a influencerka na svém instagramovém profilu a připojila fotku barevných perníčků, nad kterými se rozplývá její starší syn Mathias.

Již na první pohled je patrné, že Nikol Leitgeb si jako milující maminka přeje, aby si její děti užily Velikonoce se vším všudy. A právě pečení perníčků a jejich následné zdobení k velikonočním zážitkům určitě patří.

“Čím jste zdobili?” zeptala se Nikol Leitgeb jedna ze sledujících. “Bílky s cukrem a do toho trochu éček, no,” přiznala se smíchem herečka.

Nikol Leitgeb a její děti si při přípravě velikonočních perníčků daly záležet nejen na barvách, ale také na tvarech. Rozhodly se například pro perníčky ve tvaru velikonočního vajíčka, zajíčka, kytičky, tulipánu nebo mrkve. A za svou snahu sklidily spoustu chvály i na Instagramu.

“Na Vánoce bych barevné nemusela, ale k Velikonocům a k jaru ty barvičky prostě patří. Krásné je máte!” pochválila například barevné perníčky jedna instagramová fanynka.Zdroj: Instagram.com/stibrovicnikolka